A

Výraz:Hledat
Kde hledat:
I když u nás o acai berry dosud slyšelo pouze pár jedinců, v místech přirozeného výskytu se užívá již stovky let, a to zejména díky svým léčivým účinkům a výživovým hodnotám.
Co musíte vědět o acai berry?
Kateřina Doul
Acai bobule mají velice příznivý vliv na naše zdraví. Zároveň nám pomáhají i s estetickými nedostatky, jako jsou kilogramy navíc či problematická pleť.
Acai berry podporuje hubnutí i čistí pleť
Kateřina Doul
Ve světě je konzumace tohoto tropického ovoce poměrně běžná. Díky nutričním hodnotám je řadíme mezi superpotraviny, což o účincích bobulí acai již leccos napoví.
Jaké jsou výhody acai berry na zdraví?
Kateřina Doul
Acai berry je bobulovité ovoce podobné větším borůvkám. Jeho sklizeň je však na rozdíl od borůvek poměrně náročná.
Může acai berry podpořit hubnutí?
Kateřina Doul
Ačkoli je toto tropické ovoce pocházející z amazonských pralesů s jemně kyselou chutí často spojováno s hubnutím, není to jediné, s čím se může acai berry chlubit.
Proč se acai berry používá v kosmetických výrobcích?
Kateřina Doul
Zajímá vás, zda má toto tropické ovoce kromě blahodárných účinků na náš organismus také nějaký negativní dopad na naše zdraví?
Jaké jsou vedlejší účinky acai berry?
Kateřina Doul
Drobné fialové bobulovité ovoce rostoucí na palmě acai, nazývané acai berry, je právem řazené mezi superpotraviny. Acai berry je mezi širokou vrstvou odborníků na zdravou výživu velice ceněno pro své nutriční hodnoty.
Co je dobré vědět o acai berry?
Kateřina Doul
Cítíte se často během dne unavení a bez energie? Jste vyčerpaní? Už jste slyšeli o ovoci acai berry? Kromě celé řady blahodárných účinků na náš organismus nám dokáže dodat postupně se uvolňující se energii.
Acai berry: Ovoce, které vám dodá energii na celý den
Kateřina Doul
U nás se bohužel nedají acai bobule sehnat jako čerstvé ovoce. Nicméně produktů s acai berry je na trhu celá škála. O to více je třeba vybírat kvalitní výrobky.
Kde koupit kvalitní acai berry?
Kateřina Doul
Detoxikace organismu je v poslední době hodně probírána. Možná jste už tak zaslechli, že alespoň dvakrát do roku bychom měli pročistit organismus. Co to vlastně ale detoxikace je? A co našemu tělu přináší?
Detoxikace aneb jak pročistit tělo s acai berry
Kateřina Doul
Acai berry je ovocem, které je díky svým nutričním hodnotám řazené mezi superpotraviny. Má opravdu velké množství pozitivních účinků na organismus a lidské zdraví.
Acai berry a zdravá výživa
Kateřina Doul
Víte, co znamená agáve? Obdivuhodná, urozená nebo ušlechtilá. Ano, i tak se dá pojmenovat rostlina agáve, která je často mylně řazena mezi kaktusy.
Agávový sirup aneb co jste o něm (ne)věděli
Kateřina Doul
Sirup z agáve se řadí nejen mezi přírodní sladidla, ale zároveň patří ke zdravým produktům, které by měly mít v našem pestrém jídelníčku své místo.
Agáve sirup a jeho účinky
Kateřina Doul
Agávový sirup, který se vyrábí ze dřeně rostliny agáve, je oblíbený po celém světě.
Je sladidlo z agáve skutečně zdravé?
Kateřina Doul
V dnešním článku se proto zaměříme na to, jak například nahradit javorový sirup, neboť vám prozradíme, na základě jakých kritérií vybrat nejlepší agávový sirup.
Jak vybrat správný sirup z agáve?
Kateřina Doul
Možná jste už ale přemýšleli, čím nahradit javorový sirup nebo například stévii. Jednou z možností je agave sirup, a proto se v článku zaměříme na to, jaké má agávový sirup použití.
Agáve sirup a jeho využití
Kateřina Doul
Acai bobule bývají někdy označované právě jako exotické borůvky, v dnešním článku se podíváme, co mají společného a v čem je naopak acai lepší.
Jsou acai bobule lepší, než borůvky?
Kateřina Doul
19.12.2016
Jak vám již sám název napoví, agávový sirup se vyrábí z rostliny Agáve, která se vyskytuje zejména v Mexiku a ve střední a jižní Americe. Dnes se však nezaměříme na agáve jako takovou, ale podíváme se na zoubek agávovému sirupu.
Agávový sirup aneb sladidlo budoucnosti
Kateřina Doul
4.4.2016
Aloe vera má všestranné účinky, pro které si ji jednoduše zamilujete. Nevěříte? Vyzkoušejte produkt s aloe a uvěříte.
Důvody, proč milovat aloe vera
Šárka Stuchlíková
Aloe vera je stálezelenou sukulentní rostlinou. Díky svým léčivým účinkům a blahodárnému vlivu na lidský organismus je aloe vera využívána již po tisíce let.
Výhody Aloe vera pro citlivou pokožku
Kateřina Doul