Allnature Epsomská sůl 1000 g

Allnature Epsomská sůl 1000 g
Epsomská minerální sůl s vysokým obsahem hořčíku a síranu. Má širokou škálu využití. Ideální je do koupelí pro uvolnění svalů, odbourání stresu a detoxikaci. Tip! Sůl lze použít i jako peeling.
Cena vč. DPH:
199 Kč
více než 5 ks
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
pozítří
Kód16049 V
VýrobceAllnature
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Epsomská minerální sůl je přírodní forma soli hořčíku a vyniká tedy zejména vysokým obsahem hořčíku a síranu. Má širokou škálu využití. Ideální je do koupelí pro uvolnění svalů, odbourání stresu a detoxikaci. Koupel nohou v Epsomské soli pomáhá zmírňovat otoky dolních končetin a ničí bakterie způsobující jejich zápach. Lze použít na celé tělo i jako peeling.

Při vnitřním použití působí jako účinné projímadlo. Bezbarvá a dobře rozpustná krystalická látka bez vůně v potravinářské kvalitě, vhodná k vnějšímu i vnitřnímu užití. Vzhledem k vysokému obsahu minerálů hořčíku a síranu má velmi hořkou chuť.

Složení:
Síran horečnatý heptahydrát - hořká sůl MgSO4x7H2O

Použití:
Vnitřní použití:
Pro léčbu zácpy u dospělých rozmíchejte 2-6 kávových lžiček (10-30 g) Epsomské soli v 250 ml vody. Ihned vypijte. Laxativní účinek se dostaví v rozmezí od 30 minut do 6 hodin.

Koupel v Epsomské soli: Napusťte vanu teplou vodou a přisypte Epsomskou sůl. Na každých 25-30 kg Vaší váhy připadá 0,5 hrnku (1dcl) Epsomské soli. Na koupel si vyhraďte alespoň 40 minut. Dojde tak k maximální eliminaci toxinů a absorbování minerálů z vody.

Tip! Peeling z Epsomské soli: nasypte malé množství Epsomské soli do dlaně, navlhčete a vmasírujte do pokožky.

Upozornění:
Nepřekračujte denní doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Není určeno pro děti do 3 let. Neužívejte vnitřně bez konzultace s lékařem. Neužívejte při střevních potížích a zánětech střeva.

Obsah:
1000 g

Výrobce:
Allnature s.r.o, Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové

 

Zákazníci k tomuto výrobku kupují