Allnature Psyllium BIO 150 g

Allnature Psyllium BIO 150 g
Psyllium je unikátní vláknina s mimořádnou schopností čistit trávicí systém. Získává se z jitrocele indického a je vynikající pro všechny, kteří díky citlivosti trávicího traktu nemohou vlákninu v jiné podobě.
Cena vč. DPH:
89 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
Kód13016 V
PNAllnature Psyllium BIO 150 g
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Vláknina psyllium má jedinečnou schopnost nabobtnat a zvětšit svůj objem, takže opravdu velmi malé množství zaplní žaludek a vyvolá pocit sytosti. Tím, že psyllium pohlcuje nadbytečné tekutiny, vzniká hmota, která působí jako píst. Ten pak v podobě stolice odstraní škodlivé zplodiny, které vznikají v žaludku a ve střevech při zpracování jídla.

Psyllium je velmi šetrné, není návykové a nedráždí stěny žaludku ani střev. Doporučuje se i všem, kteří z důvodu citlivosti trávicího traktu nemohou užívat vlákniny z celozrnných obilovin, otrub ani sušeného ovoce. Psyllium neobsahuje lepek, takže je vhodné i pro bezlepkovou dietu.

Dávkování:
1 až 2 čajové lžičky vlákniny se rozmíchají ve vlažné vodě, čaji, šťávě, nebo jiné tekutině a nechají se 5 minut bobtnat. Poté se konzumuje a to ráno, nebo večer před jídlem.

Upozornění:
Skladujte v suchu, chladu a temnu.

Obsah:
 150 g

Výrobce:
Allnature s.r.o, Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové

Nutriční hodnoty ve 100 g:

Energetická hodnota 738kJ/176 kcal
Tuky 0,6 g

Sacharidy

< 0,1 g

Vláknina

86 g

Bílkoviny 1,6 g
Zákazníci k tomuto výrobku kupují