Angio Preventi

Trpíte na zarudlou a celkově citlivou pleť, která problematicky snáší běžné přípravky? Pak právě pro vás je určena řada Angio Preventi. Chladivé a citlivé produkty pomáhají se zarudlou a červenou pletí, pomáhá při prevenci, ale i v případném krytí již nastalého problému. Angio Preventi nabízí komplexní péči.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit5 produktů
Micelární voda Dermedic Angio Preventi v okamžiku odlíčí make-up i voděodolnou řasenku a zbaví vaši pleť kožního mazu. Micelární voda neobsahuje mýdlo ani alkohol a hodí se pro všechny typy citlivé pleti.
Micelární voda Dermedic Angio Preventi H2O 200 ml
-40 %
283 Kč169 Kč
Krém kryjící začervenání pleti Dermedic Angio Preventi s ochranným faktorem SPF 15 je unikátní báze, která vaši pleť dokonale hydratuje, dodá jí potřebné živiny a zklidní její podráždění. Bohatá textura spolehlivě zakryje její nedostatky.
Krém kryjící začervenání pleti SPF 15 Dermedic Angio Preventi 45 g
-28 %
330 Kč239 Kč
Angio Preventi - Noční péče o zarudlou a citlivou pleť.
Noční krém kryjící začervenání pleti Dermedic Angio Preventi 55 ml
-21 %
378 Kč299 Kč
Intenzivní zklidňující chladivý krém Dermedic Angio Preventi obsahuje komplex pečlivě vybraných rostlinných výtažků a dalších živin, které eliminují rozšířené krevní žilky a odstraňují zarudnutí. Navíc výrazně zlepšuje kvalitu pleti.
Intenzivní zklidňující chladivý krém Dermedic Angio Preventi 35 ml
-65 %
425 Kč149 Kč
Micelární voda Dermedic Angio Preventi s obsahem termální vody z Uniejówa velmi jemně a citlivě odlíčí make-up, voděodolnou řasenku a zbaví vaši pleť v okamžiku kožního mazu. Receptura neobsahuje mýdlo ani alkohol a hodí se pro všechny typy
Micelární voda Dermedic Angio Preventi H2O 400 ml
-58 %
425 Kč179 Kč