Apotheke


Firma Apotheke je český výrobce bylinných čajů, která využívá byliny s doložitelným původem. Široká nabídka bylin a bylinných extraktů obsahuje řadu sypaných i porcovaných čajů pro děti i dospělé. Průduškový dětský čaj, čaje PU-ERH, které mají vynikající léčivé účinky, také čaje pro kojící a pro těhotné ženy, čaj urologický a řadu dalších. Důvodem, proč ochutnat tyto čaje je více než 20-letá zkušenost výrobce a léty prověřená kvalita. Řada čajů je vyrobena v BIO kvalitě, kdy jsou rostliny pěstovány bez umělých hnojiv, nejsou geneticky upravované a je kladen důraz na zdravou půdu. Certifikát BIO produktům od Apotheke již od roku 2007 uděluje ABCERT.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit15 produktů
Bylinná čajová směs je vhodná k doplnění pitného režimu kojících žen. Tvorbu mateřského mléka podporuje jestřabina lékařská.
Apotheke Kojící maminky čaj 20x1,5 g
35 Kč
Černý čaj s přírodním aroma a příchutí citrónu je skvělým doplňkem při dietách. Bojujete-li s nadváhou, čaj pomáhá odbourávat tuky, posiluje organismus, díky vitamínu C také vaši imunitu. Pu-erh a citron má čistící účinky, usnadňuje trávení
Apotheke PU-ERH a citron 20x1,8 g
51 Kč
Pokud bojujete s nadváhou, pak vám pomůže čaj Pu-erh a ananas, který umí účinně odbourávat tuky, usnadnit trávení a posílit játra. Rovněž podpoří obrany schopnost organismu. Ananas příznivě ovlivňuje metabolismu, napomáhá k lepší straviteln
Apotheke PU-ERH a ananas 20x1,8 g
52 Kč
Aromatizovaný ovocný čaj citron + zázvor s lípou má velmi silnou chuť zázvoru. Je vhodný pro prohřátí organismu i jako doplněk pitného režimu.
Apotheke Citron a zázvor s lípou čaj 20x2 g
51 Kč
Dětský čaj bylinný je určen pro děti již od 6. měsíce života. Obsahuje šípek, který je výborný antioxidant a pomáhá posílit obranyschopnost organismu a také dobromysl, která podporuje dobré zažívání.
Apotheke Dětský čaj bylinný 20x1,5 g
39 Kč
Dětský čaj fenyklový je BIO výrobek, který nezatíží dětský organismus. Je určen pro děti již od jednoho týdne života. Čaj obsahuje bio fenykl, který podporuje dobré trávení.
Apotheke Dětský čaj fenyklový 20x1,5 g
35 Kč
Dětský čaj při nachlazení podávejte dětem v období nachlazení, onemocnění horních cest dýchacích nebo při chřipce. Heřmánek a lípa podporují správnou funkcí dýchacích cest a pocení. Čaj je vhodný pro děti od ukončeného 9. měsíce.
Apotheke Dětský čaj při nachlazení 20 x1,5 g
30 Kč
Apotheke ledvinový čaj slouží jako doplněk stravy. Obsahuje zlatobýl, přesličku a truskavec, které přispívají ke správné činnosti močové soustavy.
Apotheke Ledvinový čaj 20x1,5 g
35 Kč
Trápí vás nachlazení? Apotheke čaj chřipka nachlazení vás zbaví obtíží. Obsahuje mimo jiné echinaceu, která přispívá k normální funkci horních cest dýchacích a podpoří přirozenou obranyschopnost organismu.
Apotheke Chřipka a nachlazení čaj 20x1,5 g
35 Kč
Jste unavení, nervózní, ve stresu a nemůžete spát? Pro vás je určen čaj Dobrý spánek. Je směsí bylin jako je meduňka a třezalka, které působí na duševní zdraví, na relaxaci, účinně bojují proti stresu.
Apotheke Dobrý spánek s třezalkou 20x1,5 g
35 Kč
S čajem Na cholesterol se už vysokým cholesterolem trápit nemusíte. Čaj obsahuje směs bylin, které účinně sníží hladinu cholesterolu.
Apotheke Na cholesterol čaj 20x1,5 g
35 Kč
Šípkový čaj je bohatý na vitamíny, antioxidanty. Pomáhá při nemocech močových cest, posiluje organismus. Pravidelným pitím dopřejete svému organismu dávku zdraví.
Apotheke Šípkový čaj 20x2,5 g
27 Kč
Urologický čaj obsahuje přesličku, šípek, vřes a zlatobýl, které napomáhají správné funkci močové soustavy.
Apotheke Urologický čaj 20x2 g
35 Kč
Směs bylinek Čaj pro těhotné je vhodný pro ženy ve 3.trimestru. Šípek i rakytník jsou zdrojem vitaminů a antioxidantů, které mají blahodárný vliv na dítě i matku.
Apotheke Těhotné ženy čaj 20x1,5 g
35 Kč
Jemná kombinace bylin v čaji Apotheke je vhodná pro těhotné ženy, zvlášť v období třetího trimestru.
Apotheke BIO Těhotné ženy 20 x 1.5 g
35 Kč