Arganové tělové mléko Marilou BIO RECENZE

Francouzská značka Marilou BIO dokáže své zákazníky neustále rozmazlovat v té nejvyšší možné kvalitě. Využívá převážně přírodní složky - aloe vera, bambucké máslo, jojobový olej nebo med. Dále do své kosmetiky zařazuje také produkt z plodů argánie trnité, který se nazývá arganový olej.

Jedná se o BIO kosmetiku s certifikátem organizace ECOCERT. Více o BIO si můžete přečíst v článku: Skutečná pravda o BIO: není BIO jako BIO 

A teď již k samotnému produktu:

Kouzelné obaly značky Marilou BIO nosí barevný motiv stromu proložený zlatou barvou. Symbolizuje hojnost, klid a vyrovnanost. Jednoduše vyznačené poselství produktu. Výrobci nejen že souzní s přírodou, ale také si drží vysoké standardy kvality. Osobně na mě působí velmi příjemným a pohádkovým dojmem.

Po otevření mléko příjemně překvapí nádhernou vůní. Vidím to jako jednu z velkých výhod, ale zároveň i nevýhod, protože hrozí riziko, že si na ni vypěstujete závislost. Těžko bych ji slovy dokázala přesně popsat. Až na tolik je specifická. Každému zavoní jinak. Možná ji bude někdo přirovnávat k medovníku, k oříškům v karamelu nebo něčemu podobnému. Ale v jednom se určitě shodneme: je sladká, až velmi vábivě sladká. Doporučuji tedy lidem, kteří si na příjemných vůních potrpí.

Produkt se bezproblémově roztírá. Má klasicky krémovitou konzistenci. Na pokožce nezanechává pocit ulepení. Po rozetření zůstane jen krásná vůně a vyživená pokožka. Hloubkově hydratuje. Jsem příjemně překvapená, že změna znát hned po prvním použití.

Jaké jsou kouzelné přísady v mléku? Arganový olej pokožku převážně hydratuje, bambucké máslo ji rozmazlí a zklidní a aloe vera se postará o bezchybnou ochranu.

Více o aloe vera si můžete přečíst v recenzi. Arganové tělové mléko e-shopu seženete v ideálním 100 ml balení, které se perfektně hodí s sebou na cesty. Je skladným, věrným a jistým pomocníkem v boji proti suché a podrážděné pokožce.

Autor: Tereza Župová