Arganový peeling na obličej Marilou BIO 75 ml RECENZE

Úchvatná značka Marilou BIO představuje svůj přírodní pleťový peeling s arganovým olejem. Přípravek je navíc obohacen o mastné kyseliny a antioxidanty a pleť dokonale hydratuje. Jedná se o BIO kosmetiku s certifikátem organizace ECOCERT. Více o BIO si můžete přečíst v článku zde.

Marilou BIO přípravky mají velkou moc - dokáží Vás zlákat už jen svými pohádkovými obaly. Barevný strom plný teček se zlatým kmenem dokazuje, že si výrobci potrpí na preciznost a jednoduchost.

A jistojistě nebudete zklamaní ani po otevření. Peeling má specificky příjemnou vůni arganového oleje a včelího vosku. Musím sama za sebe přiznat, že mi přípravky od francouzské kosmetiky Marilou BIO příjemně voní. Pokud patříte mezi ty, kteří si na vůni potrpí, určitě nebudete litovat.

Kromě arganového oleje a včelího vosku je v peelingu např. aloe vera, silica, mastné kyseliny a vitamin E - 99,4% je přírodních složek.

Nejprve jsem se bála, že je 75ml množství málo a bude hned pryč, ale prvních pár použití mne vyvedlo z obav. Doporučuje se používat 2x týdně na oblast obličeje a krku. Stačí malé množství – já osobně ho používala přes dva měsíce. Nanášejte krouživými pohyby na vlhkou pleť. Konzistence je bělavě krémovitá. Jako u všech peelingů není potřeba nijak tlačit. Přípravek nemastí, ale obecně se nedoporučuje používat peeling pro pleť trpící na akné. Každopádně pro ostatní typy pleti je ideální.

Máte pocit, že se jedná o dva přípravky v jednom: drobné peelingové částečky dokonale vyčistí Vaši pleť a o hydrataci a jemné zvláčnění se zaslouží luxusní pleťový krém. Pleť po použití působí živějším dojmem a výborně přispívá k obnově pleťových buněk.

Autor: Tereza Župová