Bekra Minerální sprej bez hliníku 150 ml

Bekra Minerální sprej bez hliníku 150 ml
Sprej na bázi minerálních krystalů je určen pro citlivou pokožku, kterou spolehlivě chrání před nadměrným pocením a pachem potu po celých 24 hodin.
Cena vč. DPH:
189 Kč
Skladem > 5 ks
Přepravní společností:
zítra
Kód45012
Výrobce

Popis:
Minerální sprej Bekra má mikro jemnou konzistenci a je určen k ochraně před pachem potu a osvěžení citlivého podpaží. Sprej je k pokožce velmi šetrný, neobsahuje syntetické vonné látky, alkohol ani hliník a je proto vhodný i pro alergiky nebo pro osoby s citlivou pokožkou. Poskytuje tělu dlouhotrvající ochranu před pachem potu, vydrží působit až po dobu 24 hodin. Minerální sprej je založen na bázi minerálních krystalů, které se získávají v Asii z bauxitu. Pomocí těchto přírodních látek zabraňuje množení bakterií na kůži a reguluje nadměrné pocení. Přípravek póry neuzavírá, jen je mírně stahuje a reguluje tak činnost potních žláz. Po nanesení přípravek rychle zasychá a nelepí, nešpiní ani nepoškozuje oblečení.

Mějte pocení pod kontrolou a buďte svěží po celý den!

Použití:
Přípravek dobře protřepejte a nanášejte ze vzdálenosti 15 cm na čistou pokožku v podpaží. Používejte podle potřeby, ale vždy na čistou pokožku.

Obsah:
150 ml

Zákazníci k tomuto výrobku kupují