Bezoplachová péče

Každý z bezoplachových přípravků a sér na vlasy Alterna - Caviar obsahuje technologii Age-Control Complex®, což je dokonale vyvážená kombinace extraktů z kaviáru, vitamínu C s antioxidačními schopnostmi a regenerujících cytosinů. Všechny tyto látky vlasy neuvěřitelně vyživují, hydratují a dodávají jim perfektní lesk a zdravý vzhled. V této kategorii si můžete vybírat produkty, které se nesmývají, chrání vlasy před teplem i chladem a některé z nich jsou určeny i pro jejich zvlnění nebo narovnání. Všechny tyto přípravky se doporučuje používat před vysoušením fénem nebo žehlením vlasů a k dosažení maximálního účinku jsou vhodné především šampony, kondicionéry, stylingové přípravky, oleje a masky ze stejné řady.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit13 produktů
Tužící krémový gel pro dokonalý vzhled. Nezatěžuje vlasy, fixace je dlouhodobá. Vytvořte si dokonalý účes s dokonalým přípravkem.
Alterna Caviar Style Luxe Shape Versatile Créme Gel středně tužící krémový gel 147 ml
-11 %
499 Kč444 Kč
Alterna Caviar CC Cream je multifunkční revoluční přípravek, který přináší vlasům deset účinků v jednom jediném kroku.
Alterna Caviar CC Cream Extra Hold silně tužící bezoplachový multifunkční krém 74 ml
-12 %
449 Kč394 Kč
Caviar Perfect Iron Spray je unikátní péče, která předchází poškození a dehydrataci vlasů vlivem jejich žehlení nebo kulmování. Tato dokonalá receptura chrání vlasy až do teploty 232°C.
Alterna Caviar Perfect Iron Spray - Ochranný sprej před tepelnou úpravou 122 ml
-8 %
459 Kč424 Kč
Bezoplachový multifunkční krém s tužícím účinkem v cestovním balení nebo jako zkušební vzorek. Krém ozdravuje a regeneruje suché vlasy, lze jej použít jako podklad pro stylingové přípravky i samostatně.
Alterna Caviar CC Cream MINI bezoplachový multifunkční krém 25 ml
-8 %
199 Kč184 Kč
Caviar Rapid Repair Spray napomáhá oživit vlasy a zároveň dodává okamžitý lesk, hydrataci a výživu. Sprej plný vitamínů, který velmi intenzivně bojuje proti předčasnému stárnutí vlasů, jejich lámání a nezdravému vzhledu!
Alterna Caviar Rapid Repair Spray - Sprej pro okamžitou regeneraci 125 ml
-6 %
559 Kč524 Kč
Caviar Moisture Replenishing Milk je unikátní bezoplachová péče na vlasy ve spreji, která jim dodává jedinečnou hydrataci a výživu a chrání je před předčasným stárnutím a unaveným mdlým zjevem.
Alterna Caviar Moisture Replenishing Milk - Hydratační mléko na vlasy 150 ml
-11 %
499 Kč444 Kč
Caviar RepaiRx Re-Texturizing Protein Cream je krém na vlasy s proteiny pro extrémně poškozené vlasy. Vyplňuje mezery a trhliny ve vlasových kutikulách, zlepšuje strukturu vlasových vláken a dodává jim ochranu.
Alterna Caviar RepaiRx Re-Texturizing Protein Cream - Hloubkově obnovující krém 150 ml
-10 %
559 Kč504 Kč
Caviar RepaiRx Lengthening Elixir je unikátní luxusní péče určená pro všechny, kdo chtějí mít svoje dlouhé vlasy krásné, zdravé a vitální. Jedinečně vyživuje a hydratuje vlasovou pokožku a vlasová vlákna.
Alterna Caviar RepaiRx Lengthening Elixir - Elixír pro posílení vlasů 50 ml
-10 %
559 Kč504 Kč
Caviar RepaiRx Multi-Vitamin Heat Protection Spray je lehounký multivitamínový sprej, který chrání vlasy proti vnějším negativním vlivům a teplotám do 232°C při používání fénu, žehličky nebo kulmy.
Alterna Caviar RepaiRx Multi-Vitamin Heat Protection Spray - Lehký ochranný sprej proti teplu 125 ml
-13 %
499 Kč434 Kč
Caviar Clinical Daily Root & Scalp Stimulator - Sprej pro stimulaci a zklidnění pokožky hlavy je unikátní péče pro křehké a vypadávající vlasy. Báze plná živin napomáhá růstu zdravých, hustých a vitálních vlasů.
Alterna Caviar Clinical Daily Root & Scalp Stimulator - Sprej pro stimulaci a zklidnění pokožky hlavy 100 ml
-8 %
599 Kč554 Kč
Caviar Clinical Weekly Intensive Boosting Treatment je intenzivní kúra, která díky svému unikátnímu složení odstraňuje z vlasů a pokožky hlavy nahromaděné toxiny, zlepšuje krevní oběh, stimuluje růst vlasů a snižuje hladinu DHT.
Alterna Caviar Clinical Weekly Intensive Boosting Treatment - Intenzivní kúra pro ošetření pokožky hlavy 42 ml
-6 %
799 Kč754 Kč
Bezoplachový multifunkční krém v balení jako vzorek či na cesty. Krém ozdravuje a regeneruje suché vlasy, ale také slabé, křehké, které jsou nepoddajné a bez života.
Alterna Caviar CC Cream Sachet vzorek bezoplachového multifunkčního krému 7 ml
24 Kč
Ochranný sprej chrání vlasy před teplem z fénu a urychlí jejich vyfoukání. Získáte okamžitě krásné a lesklé kadeře.
Alterna Caviar Style Invisible Roller Contour Setting Spray termoaktivní sprej pro perfektní vlny 147 ml
-11 %
499 Kč444 Kč