Bobbi Brown

643
138516431385

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

 • Čirý lesk na rty Crystal (Lip Gloss) 15 ml Kód: KBOB039
  1 den Značka: Bobbi Brown
  Čirý lesk zvýrazní vaše rty oslnivým leskem. Můžete aplikovat samostatně na rty nebo použít na jakoukoliv rtěnku.

  643 Kč
 • Pleťový balzám pro suchou a poškozenou pokožku Remedies Skin Salve (Restoring Treatment) 17 g Kód: KBOB033
  1 den Značka: Bobbi Brown
  Pleťový balzám Remedies Skin Salve byl vyvinut speciálně pro potřeby suché a poškozené pleti. Dodává pleti potřebnou hydrataci, zlepšuje ochrannou bariéru pokožky a pomáhá reagovat na škodlivé vlivy vnějšího prostředí, zatímco se pokožka sama obnovuje. Pomáhá napravit a oživit silně popraskanou kůži a zvlhčuje velmi suchou a poškozenou pokožku.

  1 361 Kč
 • Pleťové sérum pro unavenou pokožku Remedies Skin Reviver (Power Greens Ferment) 14 ml Kód: KBOB032
  1 den Značka: Bobbi Brown
  Pleťové sérum Remedies Skin Reviver bylo speciálně vytvořeno pro potřeby unavené pleti bez života. Výsledkem je světlejší, plnější a více svěží pleť. Podporuje celkové zdraví pokožky. Aktivní látky: antioxidanty - dodávají pokožce energii, životně důležité živiny a přispívají k ochraně pokožky před vnějšími vlivy prostředí.

  1 361 Kč
 • Pleťové sérum pro citlivou pokožku Remedies Skin Relief (Calming Algae Complex) 14 ml Kód: KBOB031
  1 den Značka: Bobbi Brown
  Pleťové sérum Remedies Skin Relief bylo speciálně vyvinuto pro citlivou pokožku trpící stresem a tmavými skvrnami, tvorbou vrásek a povadlým vzhledem. Pomáhá pleti redukovat zarudnutí, podráždění a snižuje účinky stresu na pokožku.

  1 361 Kč
 • Pleťové sérum Remedies Skin Fortifier (Strength & Recovery Tonic) 14 ml Kód: KBOB030
  1 den Značka: Bobbi Brown
  Pleťové sérum Skin Fortifier napomáhá k obnovení a doplnění přirozených bariér pokožky, pomáhá obnovit schopnost kůže chránit sebe sama, držet vlhkost a být odolnou vůči toxinům. Výsledkem je silnější a pružnější pokožka. Aktivní látky: přírodní lipidy - obnovují a posilují obranyschopnost pokožky před vnějšími agresory a ztrátou vlhkosti.

  1 361 Kč
 • Štětec na tvář (Full Coverage Face Brush) Kód: KBOB001
  1 den Značka: Bobbi Brown
  S tímto kosmetickým štětcem na tvář se stane nanášení pudru, tvářenky nebo make-upu maličkostí. Jeho extra jemné štětiny vás prostě nadchnou! Zajistí profesionální, rovnoměrnou a příjemnou aplikaci a přizpůsobí se každé části obličeje.

  1 385 Kč

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.