Brusinky

Výraz:Hledat
Kde hledat:
Pokud vás trápí opakující se záněty močových cest zkuste nespoléhat pouze na antibiotika, ale vyzkoušejte i přírodní léčbu.
Na zánět močových cest pomohou brusinky
Šárka Stuchlíková
Obsahují spoustu vitamínů a prospěšných látek. Mají nízký počet kalorií a dokážou si poradit při slabších zánětech. Co ještě musíte vědět o brusinkách?
Brusinky a jejich blahodárné účinky
Šárka Stuchlíková
Zachutnali vám brusinky a rádi byste si je dopřáli během celého roku? Pokud nemáte možnost pěstovat brusinkové keře neboli brusnici brusinku na vaší zahradě nebo balkoně, nezbývá vám, než na brusinky někam vyrazit.
Kam vyrazit na brusinky?
Kateřina Doul
V dnešním článku se však zaměříme na brusnici brusinku, které se lidově přezdívá kalinka nebo červená borůvka, a na její vliv na náš organismus.
Brusinky a jejich vliv na lidské zdraví
Kateřina Doul
Rostou v našich lesích, a přesto jsou označovány jako superpotravina. Jejich hlavní přínos spočívá v pomoci při zánětu močových cest, ale to zdaleka není jejich jediná výhoda. S čím vším vám mohou brusinky pomoci?
Brusinky vám pomohou nejen při zánětu močových cest
Šárka Stuchlíková
Brusinky jsou malým zázrakem v přírodě. Obsahují celou řadu látek prospěšných pro naše tělo. Kromě pomoci při zánětech močového měchýře dokážou působit jako prevence kardiovaskulárních onemocnění.
Brusinky - zázrak pro srdce a cévy
Šárka Stuchlíková