Camu Camu kapsle Sanct Bernhard 120 cps

Camu Camu kapsle Sanct Bernhard 120 cps
Camu Camu v kapslích Sanct Bernhard představuje velmi pohodlnou, rychlou a alternativu konzumace ovoce, které se vyznačuje neuvěřitelným obsahem vitamínu C.
Cena vč. DPH:
415 Kč
více než 5 ks
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
úterý 23.10.
Kód10100
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Velmi nenápadný keř Myrciaria dubia, kterému se v Peru říká Camu Camu, se může pyšnit svými tmavě fialovými plody velikosti malé limetky. Podle některých studií se ve 100g tohoto opomíjeného ovoce nachází 2280 mg kyseliny L-askorbové (vitaminu C). Jen pro srovnání – nám známý citrón má ve stejném množství 53 mg. Camu Camu je velmi trpké a hořké, proto se plody přímo nekonzumují, ale dál zpracovávají.

Ovoce Camu Camu je ale neobyčejně bohaté i na fenolické látky (např. kyselinu ellagovou, kyanidin- 3-glykosid, kvercetin) nebo karotenoidy (např. lutein, beta-karoten, luteoxanthin). Nevýhodou je to, že plody podléhají rychlé zkáze, proto se čerstvé plody na naše stoly nedostanou.

Jedna kapsle obsahuje 333 mg ovocného extraktu z Camu Camu  a vybrané kombinace vitamínů a stopových prvků. Nachází se v ní 40 mg vitamínu C, 5 mg zinku, 2.5 µg vitamínu D3 a 28 µg selenu. Jediná kapsle tak pokryje celou jednu polovinu denní referenční hodnoty příjmu u všech těchto vitamínů a stopových prvků.

Dávkování:
1 kapsle denně. Tobolky se polykají celé s dostatečným množstvím tekutiny.

Složení: 
ovocný extrakt camu camu (58 %), zinek, vitamín D3, objemová činidla (maltodextrin, mikrokrystalická celulóza, želatina), stearan hořečnatý,

Obsah:
120 kapslí / 67 g

Nutriční hodnoty v 1 kapsli:

Extrakt z plodu Camu Camu 330 mg

Vitamin C z Canu Camu

40 mg

Zinek

5 mg

Vitamín D3

2,5 µg

Selen 28 µg

 

Zákazníci k tomuto výrobku kupují