Ceny dopravy

Pro váš maximální komfort jsme pro vás připravili velký výběr variant doručení, abyste si mohli vybrat, který způsob Vám bude nejvíce vyhovovat.

 

Balík do ruky - 69 Kč 
Balík na udané adrese přímo do ruky je ideální v případě, že budete v pravidelný doručovací čas ve vaší lokalitě doma, běžné pochůzky probíhají mezi 8:00-16:00. Ať už máte dovolenou, pracujete z domu či ležíte doma s rýmou, až pošťák zazvoní, balíček vám bude doručen až před práh bytu - bez práce! Pokud vás doma nezastihnou, balíček zůstane na nejbližší pobočce vaší pošty, ve schránce naleznete bližší informace, jak dál postupovat. Můžete si balíček nechat druhý den poslat na stejnou adresu ještě jednou nebo si jej vyzvednout na nejbližší pobočce. V případě dobírky je účtován příplatek 39 Kč.

 

 

Balík na poštu - 69 Kč 
Pokud nechcete být omezeni časem, ve kterém můžete doručení objednávky očekávat, ideální je zanechat balík na poště a kdykoliv se pro něj zastavit. Informaci o balíku obdržíte do schránky i s informací, do kdy je možné balík vyzvednout. Tuto lhůtu lze po domluvě s poštou prodloužit až na 1 měsíc, služba prodloužení je zdarma. V případě dobírky je účtován příplatek 39 Kč.

 

Balík do balíkovny - 59 Kč 
Balík je možné vyzvednout na více než 120 specializovaných výdejních místech České pošty - Balíkovnách po celé České Republice. Pro vydání balíku stačí sdělit pouze kód, který obdržíte v avízu a vaše jméno. Zásilka je v Balíkovně uložena standardně na 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní. V případě dobírky je účtován příplatek 39 Kč. Dobírku je možné platit hotově či jakoukoli platební kartou. Aktuální seznam Balíkoven naleznete zde.

 

Zásilková společnost PPL – 79 Kč
Společnost PPL patří mezi leadry na trhu v oblasti dopravy vašich objednávek. Balík jsou schopni doručit do 24 hodin od expedice na jakékoliv místo v České republice přímo vám do rukou. Řidič vás navíc dopředu informuje formou sms, v jakou orientační dobu bude stát u vás před prahem. Výhodou je osobní kontakt a možnost lehké variability dodání objednávky v rámci udané adresy. V případě platby dobírkou je třeba mít připravenou přesnou hotovost, lze platit i platební kartou. V případě dobírky je účtován příplatek 39 Kč.

 

 

Uloženka – 69 Kč
Chcete ideální kombinaci pošty a dopravce za nejlepší možnou cenu? Pak je služba Uloženka ta pravá pro vás. Za nízký poplatek bude objednávka doručena na vámi vybranou pobočku Uloženky, kde bude uložena na 7 dní pro vyzvednutí. Tuto dobu si lze prodloužit na stránkách www.ulozenka.cz o další 3 dny. Pokud si vyberete dobírku bude vám k dopravnému navíc účtován poplatek 29 Kč. Pro vyzvednutí bude třeba znát HESLO, které vám Uloženka zašle SMS zprávou, nicméně přebírající osoba nemusí být shodná s adresátem zásilky. Aktuální seznam Uloženek naleznete zde.

Poštomat

Poštomat InPost je síť automatických pošt. Zásilka je kurýrem doručena do Poštomatu, kde čeká na svého adresáta uložená v příslušném boxu, dokud si ji adresát nepřijde vyzvednout.

Je-li zásilka objednaná na dobírku, lze ji na poštomatu zaplatit pouze platební kartou.

 

Zásilkovna – 59 Kč
Díky Zásilkovně si můžete zboží vyzvednout na výdejním místě už druhý den poté, co ho odešleme. Z široké sítě 1965 Zásilkoven si vyberete tu, kterou máte nejblíž. Jakmile bude Váš balíček připraven k vyzvednutí, obdržíte od Zásilkovny SMS a e-mail s heslem. Na vyzvednutí zásilky poté máte 7 dní. Pro zásilku můžete poslat i někoho jiného - stačí, když bude dotyčný znát heslo. Lhůtu pro vyzvednutí lze po domluvě se Zásilkovnou prodloužit až na 21 dní. V případě dobírky je účtován poplatek 29 Kč.

 

 

Osobní rozvoz Hradec Králové - 79 Kč
Jste z Hradce Králové nebo v tomto městě pracujete? Pak pro vás máme skvělou nabídku! Rozvoz po Hradci Králové za speciální cenu 59 Kč, přičemž při objednávce za 1 500 Kč a více získáte dopravu zdarma. Doručení probíhá mezi 15-18:00 hodinou, takže ji můžete využít pro doručení domů či do práce. Platí pouze pro adresy s těmito poštovními směrovacími čísly 50002, 50003, 50004, 50006, 50008, 50009, 50011, 50012, 50301, 50302, 50311, 50321, 50332, 50341.