Černý kmín Sanct Bernhard 180 cps

Černý kmín Sanct Bernhard 180 cps
Kapsle s egyptským kmínem obsahují velké množství bioaktivních látek a polynenasycených mastných kyselin. Navíc je doplněn vitamínem E, kyselinou pantotenovou a listovou, biotinem a vitamínem D.
Cena vč. DPH:
279 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
na dotaz
Kód10033
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Kmín zná patrně každý z nás, využíváme ho především jako pochutinu v kuchyni. Přidáváme kmín do těsta, do kyselého zelí, při vaření brambor, k masům a do salátů. Kmín používají také v likérnictví, v konzervárenství, ve farmacii a mnoha dalších odvětvích potravinářského průmyslu. Jeho využití je široké a to nejen pro své chuťové vlastnosti, ale i pro to, co dělá pro zdraví. Pokud chcete být celkově zdraví a v dobré kondici, očistit váš organismus od škodlivých látek, mít silný imunitní systém a podpořit správnou funkci vašeho metabolismu, pak je vhodné si pořídit potravinový doplněk Sanct Bernhard Egyptský černý kmín.

Egyptský černý kmín pochází z jihozápadní Asie, kde jej používali již egyptští faraóni. Ze semen byliny Nigella sativala se lisuje za studena a poté se filtruje na olej, který má pikantní aroma a hřejivou příchuť. Černý kmín obsahuje asi 84 % nenasycených mastných kyselin, na tuky cenných látek, jako jsou steroly a vitamin E, stejně jako esenciální olej. Tento kmín je bohatý na vitaminy A, B2, B3, B6, D, E, F, H, kyselinu listovou, kyselinu pantothenovou, Omega 3 a jiné minerály, proto se řadí k vysoce kvalitním potravinovým doplňkům. Vitamin E je důležitý při oxidační ochraně buněk. Kyselina listová pomáhá udržovat zdravý a silný imunitní systém. Biotin, též vitamin H je podstatný pro zdravý růst vlasů, kůži a sliznici. Užíváním egyptského černého kmínu podpoříte správou funkci vašeho metabolismu, jehož správná funkce je zásadní pro kvalitní a zdravý život každého

Dávkování:
2 kapsle užívejte 3krát denně. Zapijte vodou nebo jinou vhodnou tekutinou.

Vhodné pro:
dospělé

Složení:
Olej z černého kmínu 68 %, želatina, glycerin, oxid křemičitý, vitamín E, filtrovaný slunečnicový olej, kalcium D-pantotenát, oxid železitý, sójový lecitin, vitamín D, kyselina listová, biotin.

Obsah:
180 kapslí

Nutriční hodnota v 1 kapsli:

Olej z černého kmínu 500 mg

z toho tuky

499 mg

z toho nasycené mastné kyseliny

80 mg

Nenasycené mastné kyseliny

420 mg

z toho mononenasycené mastné kyseliny

125 mg
Polynenasycené mastné kyseliny 295 mg
Vitamín E 6,7 mg

Kyselina pantotenová

6 mg

Biotin 100 µg
Kyselina listová 100 µg
Vitamín D3 2 µg
Zákazníci k tomuto výrobku kupují
Noni BIO Premium Allnature 500 ml
349 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Allnature Aloe vera BIO 100% šťáva 1000 ml
299 Kč
více než 5 ks