Charlotte Baby


Děti potřebují tu nejlepší možnou péči a ochranu. Z toho důvodu vytvořila společnost Charlotte Family řadu ekologických certifikovaných produktů Charlotte Baby BIO, které jsou navrženy speciálně pro pokožku a vlásky vašich dětí a navíc jsou maximálně šetrné k životnímu prostředí. Vyberte si z nabídky hypoalergenních dětských šamponů, čisticích a sprchových gelů, čisticích mlék, zvlhčujících krémů, olejových mastí a masážních olejů a pečujte o pokožku vašich dětí s ohledem na její citlivost během každého dne. S produkty řady Charlotte Baby BIO máte jistotu, že si vaše dítě zachová přirozeně hebkou pokožku bez známek podráždění či alergie.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit6 produktů
Hypoalergenní čisticí voda Charlotte Baby s obsahem medu je určená pro šetrné umytí dětské pokožky na těle i obličeji. Čisticí voda je vyrobena z přírodních látek, díky kterým voda pokožku nedráždí.
Hypoalergenní čistící voda s medem Charlotte Baby BIO 500 ml
349 Kč
více než 5 ks
Dětské čisticí mléko na obličej a tělo s obsahem bambuckého másla je určeno k šetrné péči o dětskou pokožku. Mléko je vyrobeno z přírodních látek, díky kterým je pokožka dítěte vyživována a hydratována zároveň.
Dětské čistící mléko na obličej a tělo s bambuckým máslem Charlotte Baby BIO 500 ml
349 Kč
více než 5 ks
Jemný dětský masážní olej určený pro tělo i pokožku si vaše dítě jistě zamiluje. Olej Charlotte Baby BIO dokonale hydratuje dětskou jemnou pokožku a jeho použití se stane skvělým rituálem před klidným spánkem vašeho děťátka.
Dětský masážní olej Charlotte Baby BIO 100 ml
349 Kč
více než 5 ks
Jemný dětský čisticí gel s příměsí aloe vera určený pro tělo i vlásky si jistě zamilujete. Tento jemný vysoce tolerantní a hypoalergenní čisticí gel se zklidňujícími účinky aloe vera je maximálně šetrný k pokožce vašeho dítěte.
Jemný dětský čisticí gel s Aloe Vera Charlotte Baby BIO 500 ml
-31 %
359 Kč249 Kč
více než 5 ks
Dětský zvlhčující krém Charlotte Baby BIO určený pro citlivou dětskou pokožku se stane skvělým doplňkem při péči o vaše dítě. Krém obsahuje bambucké máslo a je velmi jemný a maximálně šetrný i k té nejcitlivější pokožce.
Dětský zvlhčující krém Charlotte Baby BIO 100 ml
-20 %
249 Kč199 Kč
méně než 5 ks
Jemná dětská olejová mast Charlotte Baby BIO je určena pro každodenní použití na citlivou dětskou pokožku na dětském zadečku i po celém těle. Mast Charlotte Baby BIO zamezuje nežádoucí vlhkosti a vzniku opruzenin.
Dětská olejová mast Charlotte Baby BIO 500 ml
289 Kč
méně než 5 ks
    Ostatní kategorie: