Chlorella

Výraz:Hledat
Kde hledat:
Sladkovodní řasa chlorella (chlorela, chllorela) je bez diskuse superpotravinou, která má mnoho pozitivních účinků na naše zdraví a imunitu.
Chlorella – asijská řasa plná vitamínů
Michaela Hynková
Znáte zelenou řasu se všemi svými výhodami a pozitivními účinky na organismus? Chlorella je hotovým pokladem a superpotravinou se skvělými nutričními vlastnostmi.
Chlorella – obecné info
Šárka Stuchlíková
Chlorella je zelenou superpotravinou s úžasnými vlivy na náš organismus. Podívejte se, co všechno dokáže a v jakých případech je vhodné ji zařadit do jídelníčku.
Účinky chlorelly
Šárka Stuchlíková
Chlorella je přírodní doplněk stravy s mnoha pozitivními účinky. Je dostupná v několika formách, kdy každá má své výhody. Zvolíte chlorellu v prášku nebo tablety?
Nejčastější formy chlorelly
Šárka Stuchlíková
Chlorella je zeleným zázrakem, který v sobě ukrývá mnoho pozitivních účinků. Nejlepšího výsledku dosáhnete při konzumaci doporučené dávky. Podívejte se na základní přehled, jak užívat chlorellu.
Jak užívat chlorellu
Šárka Stuchlíková
Chlorella je superpotravina doporučovaná pro komplexní řešení různých problémů. Patří sem si častá únava a nevysvětlitelný nedostatek energie. Jak dokáže chlorella pomoci při únavě?
Chlorella – pomoc při únavě
Šárka Stuchlíková