Cholesterol

Cholesterol je speciální látka, která pomáhá tělu zpracovávat tuky. Příliš vysoká koncentrace cholesterolu v krvi však nese pro organismus zdravotní rizika, především onemocnění srdce. V důsledku nezdravého životního stylu nebo dědičných dispozic velká část lidí střední a starší generace bojuje s vysokým cholesterolem. Účinným pomocníkem v tomto boji vám budou mimo správné výživy a dostatečného pohybu také doplňky stravy, které dokáží výši cholesterolu redukovat. Jedná se především o přírodní výtažky v podobě tablet, šťáv a čajů nebo vybrané sušené plody. Zvolte si pro vás tu nejlepší variantu, která vám pomůže chránit zdraví.

Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit34 produktů
Dokonalá péče o vlasy, hydratace, výživa, ochrana, lesk.
Allnature Kokosový olej panenský BIO 500 ml
249 Kč
Regalen je unikátní doplněk stravy, který má svým složením z pečlivě vybraných extraktů bylin antioxidační účinky a příznivý vliv především na správnou funkci jater, žlučníku, žaludku a sleziny.
Energy Regalen 30 ml
-23 %
461 Kč355 Kč
Korolen je unikátní doplněk stravy, který svým složením z vybraných bylinných extraktů příznivě ovlivňuje především činnost srdce a celé kardiovaskulární soustavy. Působí navíc antioxidačně a zvyšuje imunitu a odolnost.
Energy Korolen 30 ml
-23 %
461 Kč355 Kč
Energy Imunosan je přírodní doplněk stravy, který podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a zvyšuje odolnost buněk proti poškozování. Zároveň podporuje psychickou i fyzickou kondici.
Energy Imunosan 90 kapslí
-23 %
582 Kč448 Kč
Lahodná šťáva z plodů palmy Açaí je silný antioxidant. Díky svým vlastnostem se produkty z Açaí staly velmi oblíbené po celém světě.
Allnature Acai Berry BIO 500 ml
389 Kč
Dokonalá péče o vlasy, hydratace, výživa, ochrana, lesk.
Kokosový olej panenský BIO Elixi 1000 ml
299 Kč
Goji obsahují množství vitaminů, minerálů a dalších přírodních látek.
Advance Goji 500 g
289 Kč
Trimyco je jedinečný komplexní doplněk stravy, který zahrnuje tři významné houbové extrakty - Reishi, Cordyceps a hlívu ústřičnou, které mají příznivý vliv na lidský organismus.
Advance Trimyco 60 cps. - Reishi, Cordyceps, Hlíva
319 Kč
Vyzkoušejte Cholesten pro udržení hladiny cholesterolu přírodní cestou!
Advance Cholesten 60 kapslí
339 Kč
Kokosový olej v kapslích 60 cps umožňuje rychlý a jednoduchý způsob užívání kokosového oleje té nejvyšší kvality, který oceníte nejen na cestách. Perfektní zdroj mastných kyselin s vysokým obsahem kyseliny laurové.
Kokosový olej kapsle Allnature 60 cps
269 Kč
Energy Chlorella je čistý přírodní výtažek ze zdraví prospěšné řasy Chlorella pyrenoidosa, která se získává v oblasti tichomořského ostrova Tchaj-wan. Jedná se výjimečnou kvalitu bez jakýchkoli aditiv.
Energy Organic Chlorella tabs - 200ks
390 Kč
Energy Hawaii Spirulina je čistý přírodní výtažek z obsahově nejkomplexnější sladkovodní sinice spiruliny, která se pěstuje částečně v čisté hlubokomořské vodě a je zdrojem mimořádně cenných živin.
Energy Hawaii Spirulina 200 tbl.
390 Kč
Vitamin-Bottle Ganoderma a Shiitake 30 kapslí je doplněk stravy, který obsahuje vzácné extrakty ze dvou velmi znýmých hub shiitake a reishi, které mimo jiné podporují přirozenou obranyschopnost a imunitní systém.
Vitamin-Bottle Ganoderma a Shiitake 30 kapslí
279 Kč
Doplněk stravy pro každého s problémy s vysokým cholesterolem, který pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi a napomáhá tak lepšímu zdraví. Užíváním rostlinných sterolů podstatně snížíte riziko vzniku srdečních chorob.
Swiss Vegapure Cardio 60 cps.
328 Kč
Dokonalá péče o vlasy, hydratace, výživa, ochrana, lesk.
Kokosový olej panenský BIO Elixi 500 ml
199 Kč
Energy Vitamarin je přírodní doplněk stravy, který je vhodný nejen pro správný vývoj plodu v těhotenství, ale zároveň pomáhá udržet optimální hladinu cholesterolu v krvi.
Energy Vitamarin 90 kapslí
-23 %
295 Kč227 Kč
Energy Organic Barley juice powder je čistý přírodní výtažek z kalifornského mladého ječmene, který je výrazný nejen svou chutí, ale především svými prospěšnými účinky na zdraví.
Energy Organic Barley juice powder 100 g
390 Kč
Energy Annona forte je přírodní jednodruhový bylinný koncentrát z rostliny graviola, která má v tradiční medicíně Jižní Ameriky své důležité místo již po staletí. Navíc má předpovědi stát se rostlinou budoucnosti.
Energy Annona forte 30 ml
430 Kč