ČLÁNKY

Kromě lákavého zboží na našem e-shopu se neváhejte nechat inspirovat novinkami a radami v našich příspěvcích. Články pro nás pravidelně píší známé české blogerky a externí spolupracovníci, kteří mají osobní vztah k dané problematice a mimořádné zkušenosti. Články o zubní hygieně a péči o chrup si vzal do svých rukou odborník na slovo vzatý MDDr. Martin Mikula.

Autor
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit495 produktů
Olej, který dobře znaly již naše babičky a který se právě nyní opět těší velké popularitě, pochází z oblíbené okrasné rostliny. Jedná se o všestranného pomocníka, který má své místo jak v domácí lékárně, tak coby vynikající kosmetika.
Tajemství ricinového oleje
Kateřina Doul
14.9.2017
Kvalitní hořká čokoláda je plná vitamínů a antioxidantů, které mají pozitivní přínos pro zdraví a také vám může pomoci zhubnout.
Jste závislí na sladkém? Kvalitní čokoláda vám neuškodí
Michaela Hynková
4.9.2017
Těhotenství je období, kdy se mění ženské tělo a vytváří se úplně nový organismus. To si žádá hodně energie a bez vitamínů se neobejdeme. Jaké jsou nejlepší vitamíny pro těhotné?
Vitamíny v těhotenství
Šárka Stuchlíková
29.8.2017
Máte rádi sušené ovoce? Možná jste se už setkali s termínem lyofilizované ovoce, které přineslo revoluci v sušení ovoce. Pokud vám tento termín dosud ale nic neříkal, rádi vám jej v dnešním článku více přiblížíme.
Co znamená lyofilizované ovoce?
Kateřina Doul
24.8.2017
Příčinou špatné funkce metabolismu je nedostatek pohybu, stres a špatná strava, proto je dobré se držet 9 základních doporučení od výživových odborníků, jak ovlivnit intenzitu metabolismu.
Půst: ideální nastartování metabolismu
Michaela Hynková
21.8.2017
Deset superpotravin pro dietní jídelníček.
Co by ve vašem jídelníčku nemělo chybět?
Michaela Hynková
4.8.2017
Plavání s miminkem je možné již v kojenecké a později i batolecím věku. Jedná se o zábavnou a prospěšnou činnost pro rodiče i děti. Kdy začít a co všechno budete potřebovat?
Plavání s miminkem: kdy začít a co si s sebou vzít?
Šárka Stuchlíková
31.7.2017
Podle odborníků má největší podíl na redukci váhy strava a cvičení je až na druhém místě. Zde jsou nejčastější omyly při hubnutí, kterých je třeba se vyvarovat.
10 nejčastějších omylů při hubnutí
Michaela Hynková
28.7.2017
Pokud chcete vybrat ten nejlepší spalovač tuků, nejdůležitější věcí je pochopit princip jak fungují.
Spalovače tuků - volte jejich důsledně a používejte s rozumem
Beáta Rampáková
24.7.2017