ČLÁNKY

Kromě lákavého zboží na našem e-shopu se neváhejte nechat inspirovat novinkami a radami v našich příspěvcích. Články pro nás pravidelně píší známé české blogerky a externí spolupracovníci, kteří mají osobní vztah k dané problematice a mimořádné zkušenosti. Články o zubní hygieně a péči o chrup si vzal do svých rukou odborník na slovo vzatý MDDr. Martin Mikula.

Autor
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit486 produktů
Růst prvních zoubků je velkým okamžikem nejenom pro dítě, ale i pro rodiče. Na co se připravit a jak dítěti pomoci překonat toto období co nejlépe?
První zoubky: Na co by se rodiče měli připravit?
Šárka Stuchlíková
21.7.2017
Příloha je důležitou součástí pokrmů a v žádném případě by se neměla vynechávat. Je nezbytným zdrojem sacharidů, které dodávají energii, podporují činnost mozku, pomáhají trávit bílkoviny a večer připravují tělo ke spánku.
Přílohy ano, ale pozor jaké zvolíte!
Michaela Hynková
17.7.2017
Redukčních diet existuje nespočet a je velmi těžké si mezi nimi vybrat, protože po čem jeden zhubne, druhý může přibrat. Jaká jsou jejich rizika a kdy mohou prospět zdraví?
6 nejčastějších diet
Michaela Hynková
14.7.2017
Nadbytečných kilogramů získaných během těhotenství se dá zbavit pouze zdravou stravou, správnými cviky na hubnutí, kojením a pravidelným spánkem, což s malým novorozencem není vůbec snadné.
Jak efektivně zhubnout po porodu?
Michaela Hynková
3.7.2017
Přemýšleli jste však někdy nad tím, jak vyrobit rýžové nudle doma?
Jak vyrobit rýžové nudle?
Kateřina Doul
12.6.2017
Dáváte přednost přírodním produktům? Pokud vám právě došel šampon, prozradíme vám, jak udělat šampon z kopřiv.
Jak udělat šampon z kopřiv?
Kateřina Doul
12.6.2017
Ořechy jsou nejen zdravým mlsáním, ale zároveň velmi oblíbenou pochoutkou. Abyste al skutečně potěšili své chuťové pohárky či nepřidali špatné ořechy do připravovaného dezertu, prozradíme vám, jak poznat žluklé ořechy.
Jak poznat žluklé ořechy?
Kateřina Doul
6.6.2017
Jestliže chcete posílit imunitu a zároveň doplnit tělu celou řadu cenných látek, měli byste svůj jídelníček obohatit o superpotraviny.
5 super výživných potravin, které možná neznáte
Kateřina Doul
29.5.2017
Cukry přijímáme jak přímo, tak velkou část tvoří takzvané skryté cukry. Většina osob mnohdy ani netuší, v čem všem jsou cukry ukryté. V takovém momentě se cukry stávají naším velkým nepřítelem.
Není cukr jako cukr
Kateřina Doul
29.5.2017