ČLÁNKY

Kromě lákavého zboží na našem e-shopu se neváhejte nechat inspirovat novinkami a radami v našich příspěvcích. Články pro nás pravidelně píší známé české blogerky a externí spolupracovníci, kteří mají osobní vztah k dané problematice a mimořádné zkušenosti. Články o zubní hygieně a péči o chrup si vzal do svých rukou odborník na slovo vzatý MDDr. Martin Mikula.

Autor
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit471 produktů
Mohou za to především nejrůznější studie, které se zabývaly nutričním složením a účinky kustovnice čínské na organismus. A protože Goji je údajně i velkým pomocníkem při hubnutí, podíváme se, jak nám mohou tyto bobule pomoci s redukcí hmotn
Dieta s Goji - kustovnice čínská na hubnutí
Kateřina Doul
24.4.2017
Chcete žít zdravým životním stylem? Přáli byste si shodit přebytečné kilogramy nebo si udržet svou hmotnost? Základem je zdravá a vyvážená strava, aktivní pohyb a pravidelný režim, který začíná vydatnou a nutričně hodnotnou snídaní.
Originální a rychlá snídaně se snídaňovou směsí
Kateřina Doul
24.4.2017
Věděli jste, že semínka se řadí do skupiny takzvaných brainfood neboli potravin, které dodávají živiny mozku a podporují jeho regeneraci? Semínka však mají mnohem více účinků, o kterých se dozvíte na následujících řádcích.
Zdravá semínka: konopná, lněná, slunečnicová
Kateřina Doul
18.4.2017
S dudlíkem nebo bez něj? Věčné dilema každé maminky! Pokud jste budoucí maminkou, která čeká na porod svého děťátka a stále nevíte, zda mu dudlík dát nebo nedat, možná Vám pomohou naše rady a tipy.
Dudlík - ano nebo ne?
Beáta Rampáková
13.4.2017
Migrenózní záchvat je často vyvolán nadměrným stresem, alergiemi, zápachem, dehydratací, nedostatkem spánku, hormonálními výkyvy, změnou počasí, přílišným kouřením a popíjením alkoholu.
Co způsobuje migrénu a jak ji léčit?
Michaela Hynková
11.4.2017
I vy jste si řekli po přečtení nadpisu tohoto článku, že netušíte o čem je řeč? Pokud ano, nebojte se, nejste rozhodně jediní, kteří ještě neslyšeli o sójovém lecitinu. Pojďme si tedy představit funkce, účinky a význam lecitinu.
Sójový lecitin - pramen dobrého zdraví
Beáta Rampáková
5.4.2017
Stravování v období těhotenství je nesmírně důležité. To, jak maminka jí ovlivňuje vývoj dítěte. Víte, jak se správně stravovat během těhotenství?
Jak se stravovat v těhotenství
Šárka Stuchlíková
4.4.2017
Pokud se nám pokožka zapařila, nepříjemně svědí a byť jen nejmenší dotyk postiženého místa vyvolává bolest, rozhodně bychom to neměli podceňovat a čekat, že nás "to" nějak samo od sebe přejde.
Léčba a prevence opruzené pokožky
Beáta Rampáková
3.4.2017
Zdraví mozek si více pamatuje a lépe udrží pozornost. Podívejte se na 5 způsobů, jak zdraví svého mozku zvýšit.
5 nejlepších způsobů, jak zvýšit zdraví mozku
Šárka Stuchlíková
31.3.2017