Colafit (čistý kolagen) s vitamínem C 60 kostiček + 60 tbl.

Colafit (čistý kolagen) s vitamínem C 60 kostiček + 60 tbl.
Colafit je čistý krystalický kolagen, čistoty 99,9 %, který má velice příznivý vliv na pokožk. Obsažený vitamín C navíc přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, kostí, zubů a dásní.
Cena vč. DPH:
373 Kč
Skladem Externě
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
čtvrtek 22.11.
Kód10117 E
VýrobceApotex
Produkt nebyl hodnocen

Chrupavka v kloubu je až ze 40 % tvořena právě kolagenem. Organismus hospodaří s kolagenem podle důležitosti tak, aby nedošlo k ohrožení základních funkcí. Proto bychom neměli podceňovat příjem kolagenu a brát vážně i takové, mnohdy nenápadné signály, které nám naznačují, že se v našem těle něco děje, jako např. zhoršení stavu pokožky, vypadávání vlasů, lámavost nehtů, loupání v kloubech nebo bolesti zad. Podle odborníků už v 25-ti letech dochází k prvnímu opotřebování kloubů a proto je potřebné kolagen pravidelně tělu dodávat.

Kolagen v potravinách obsahuje asi 90 % vody. Kolagen v Colafitu je sušený lyofilizací, to znamená, že je zbavený vody a má houbovitou konzistenci. Je to nejšetrnější známý způsob konzervace - tímto způsobem se upravuje strava pro kosmonauty, horolezce a vrcholové sportovce. Tato speciální úprava potravin je pro nás poněkud nezvyklá, ale má to hned několik významných předností: velmi nízká váha, lehká stravitelnost, naprostá absence chemikálií a konzervačních látek, snadno se polyká a je téměř bez nepříjemných pachutí. Lyofilizovaný kolagen dokáže doplnit vodu z vlastních zdrojů z trávicího systému tak, že 8 mg lyofilizovaného kolagenu (obsaženo v 1 kostičce) vytvoří v organismu asi 800 mg vysoce čistého, kolagenového gelu.

Kolagen obsažený v produktu Colafit je čistoty 99,9 % (minimální rozměr čtverečků je 9x9x6 mm, váha 8 mg).

Složení:
Čistý krystalický bovinní lyofilizovaný kolagen typu I
40 mg Vitamín C (kyselina L-askorbová, askorbát sodný)
 
Přídatné látky:
sacharóza, přírodní aroma jahoda, barvivo karmín

Dávkování:
Užívejte 1 kostičku denně ráno nalačno, minimálně 10 minut před jídlem. Colafit je snadno polykatelný i bez zapíjení, přesto není na újmu kvality a účinnosti zapíjení vodou. Pro dosažení požadovaného efektu užívejte Colafit 2-3 měsíce 2x do roka. V případě potřeby můžete užívat trvale.

Tabletu vitamínu C užívejte denně buď společně s Colafitem nebo kdykoliv během dne.

Balení:
60 kostiček + 60 tablet - dávka na 2 měsíce

Upozornění:
Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 2 let. Vhodné pro diabetiky v rámci diety schválené lékařem, pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje žádné jiné příměsi a těžké kovy. Informace pro diabetiky: 1 tableta vitamínu C obsahuje 435 mg cukru (sacharóza). Výrobek je tvořen dvěma lahvičkami (horní lahvička obsahuje i stabilizační mezikus), které jsou připraveny k použití pro oddělení odtrhávacího proužku. Ve spodní lahvičce je Colafit 60 kostiček a vhorní lahvičce je vitamín C 60 tablet.

Zázazníci k tomuto výrobku nakupují:
Zákazníci k tomuto výrobku kupují
Slávka jedlá Sanct Bernhard 170 cps
349 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz