Colostrum pure Vieste 45 cps

Colostrum pure Vieste 45 cps
Kolostrum obsahuje vitaminy, minerály, proteiny a další účinné látky, které působí blahodárně na organismus člověka. Zlepšuje fyzickou i psychickou kondici oslabených osob.
Cena vč. DPH:
299 Kč
méně než 5 ks
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
zítra
Kód15003
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Kolostrum Vieste obsahuje řadu vitaminů, minerálů, proteinů, stopových prvků, růstových faktorů a dalších důležitých látek pro vývoj lidí nebo jiných savců v prvních dnech života. Jedná se o mléko – mlezivo, které se tvoří v mléčné žláze matek těsně před porodem a je produkováno kolem 3 – 5 dní po něm. Je velmi důležité pro imunitní systém, který zásobuje množstvím protilátek.

Pokud jste unavení, potřebujete posílit obranyschopnost organismu nebo zlepšit svoji fyzickou kondici či kvalitu pokožky, užívejte Kolostrum Vieste. Pomůže vám po léčbě antibiotiky, v těhotenství i při kojení, je podporou pro sportovce nebo lidi oslabené nemocí. Po jeho pravidelném používání budete svěží a plní vitality.

Dávkování:
1 - 3 kapsle denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny. V prvním týdnu používání 1 kapsli denně s jídlem, poté po dobu jednoho týdne 2 x denně 1 kapsli s jídlem, následně 3 x denně 1 kapsli s jídlem. 1 kapsle obsahuje kolostrum standardizované (nejméně 28% IgG) 250 mg.

Balení:
45 kapslí

Zákazníci k tomuto výrobku kupují