Cukr

Příznivci cukru se nemusí svého oblíbeného sladidla vzdávat ani v případě, že chtějí dodržovat zdravý životní styl. Sladidla v podobě přírodních cukrů obsahují řadu vitaminů, minerálů a dalších účinných látek důležitých pro zdraví lidského organismu. Cukr je možné použít do moučníků, kaší, smoothie nebo sladkých pokrmů. Použijte ve svém jídelníčku cukry, které vám pomohou žít zdravěji!

Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit8 produktů
Kokosový cukr v BIO kvalitě získaný z okvětí kokosových palem. 100% přírodní nerafinovaná alternativa běžných sladidel s nízkým glykemickým indexem, která má jedinečnou a neopakovatelnou chuť s karamelovým podtónem.
BIO kokosový cukr Allnature 250 g
150 Kč
Sladký jako cukr a téměř bez kalorií. To je erythritol!
Allnature Erythritol 500 g
249 Kč
Kokosový cukr je zdravější náhradou cukru třtinového a především cukru bílého. Přispívá našemu tělu množstvím vitamínů a minerálních látek, které jsou v kokosovém cukru bohatě zastoupeny. Kokosový cukr má nízký glykemický index (30 – 40).
Kokosový cukr BIO Sanct Bernhard 350 g
159 Kč
Přírodní třtinový cukr s melasou je vynikající sladidlo s jedinečnou chutí a vůni po medu a karalemu. Díky svému zpracování navíc dodá organismu cenné vitamíny a minerály.
Surový přírodní třtinový cukr 500g
31 Kč
Přírodní třtinový cukr s melasou je vynikající sladidlo s jedinečnou chutí a vůni po medu a karamelu. Díky svému zpracování navíc dodá organismu cenné vitamíny a minerály.
Bio Nebio Surový přírodní třtinový cukr 1 kg
63 Kč
Kokosový cukr našemu tělu velmi prospívá.
Iswari Kokosový cukr BIO 250 g
97 Kč
Kokosový cukr našemu tělu velmi prospívá.
Iswari Kokosový cukr BIO 1 kg
327 Kč