Depilace a epilace

Neustálé hlídání toho, zda se na nohou neobjevil nějaký chloupek, jistě žádnou ženu nebaví. Naštěstí existuje depilace a epilace, které si s tímto problémem dobře poradí. Zatímco depilace nohou odstraní pouze viditelnou část chloupku a je nutné ji opakovat zhruba každých deset dní, epilace vás zbaví chloupků i s kořínkem po dobu šesti týdnů. Aby vaše pokožka byla dokonale hladká a hebká, je zapotřebí používat vhodné přípravky na depilaci a epilaci.

Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit25 produktů
Bio-depilační krém s aloe vera z řady výrobků Eveline účinně odstraňuje chloupky na nežádoucích partiích. Pokožku navíc zklidňuje a zvlhčuje.
Eveline Bio-depilační krém s Aloe Vera pro citlivou pokožku 125 ml
89 Kč
Pečující depilační proužky s přírodním včelím voskem, hedvábnými proteiny a olejem z pupalky dvouleté uchovají pleť obličeje hladkou, hebkou a bez chloupků až na 4 týdny. Snadno se sloupávají, vhodné na malé plochy obličeje. Balení obsahuje ubrousky s komplexem pro minimalizaci chloupků, které pomáhají zpomalit růst chloupků a zklidnit pokožku po voskové depilaci. Pro normální pokožku.
Oriflame Voskované depilační proužky na obličej Silk Beauty 20 ks
-32 %
219 Kč149 Kč
Díky depilačním proužkům s přírodním včelím voskem, hedvábnými proteiny a olejem z pupalky dvouleté si můžete užívat hladkou pokožku bez chloupků až po dobu 4 týdnů. Snadno se sloupávají. Balení obsahuje ubrousky s komplexem pro minimalizaci chloupků, které pomáhají zpomalit růst chloupků a zklidnit pokožku po voskové depilaci. Pro normální pokožku.
Oriflame Voskované depilační proužky Silk Beauty 16 ks
-31 %
229 Kč159 Kč
Avon Depilační krém na tělo pro citlivou pokožku s olejem z voďankovce Skin so soft 100 ml
-41 %
169 Kč100 Kč
Jemné složené bezbolestně odstraňuje chloupky v oblasti bikin a zanechává pokožku hedvábně hebkou. 
Avon Depilační krém Bikini Line s olejem z voďankovce Skin so soft 75 ml
-41 %
169 Kč100 Kč