Dermedic Regenist Čistící mléko RECENZE

Značka DERMEDIC přichází s novinkou REGENIST: kosmetická řada, která si klade za cíl zpevnit, posilnit a vyhladit pleť každého typu a věku kvůli eliminaci vrásek. Přistupují k tomu opravdu poctivě – nezapomínají přidat i čistící produkty, bez kterých by následné ošetření vůbec nemělo smysl. Přesněji se jedná o Dermedic Regenist Čistící mlékoa Dermedic Regenist Micelární vodu.

Jaké je Čistící mléko od Dermedic?

Mléko je určené pro všechny typy pleti a má se používat jednou až dvakrát denně, ale podle mého názoru stačí pouze jedenkrát v rámci večerního čištění. Není potřeba pleť zbytečně přetěžovat – nadbytečná péče může přinášet negativní účinky.

Je v noblesním bílém obalu zakládajícím si hlavně na jednoduchosti. Aplikátor dávkuje ideální množství produktu, které vystačí na celý obličej (pokud jste bez nalíčení). Pro krk a dekolt je potřeba další dávka. 200 ml lahvička tak ideálně vyjde na dobu jednoho až dvou měsíců. Pokud patříte k lidem jako já - kteří se neustále přemisťují z místa na místo - oceníte praktickou dovednost aplikátoru: dá se otočením do strany zavřít. Tím pádem zamezíte náhodnému stlačení a ušetříte si tak plno práce s mytím ostatních věcí, které byli v blízkosti čistícího mléka.

Ale už k samotnému přípravku. Mléko má klasickou krémovou konzistenci, která má pleťový odstín – lehce do růžova či světle hněda. Parfemace není nijak výrazná, pouze velmi svěží a lehká. Toto dozajista ocení lidé, kteří si na silné vůně nepotrpí. Po chvíli používání ji mám již spojenou s čistěním a musím říct, že se na ni i večer těším. Naprosto bez problému vyčistí nečistoty nebo make-up z pleti. Není ale zase tak silný, trvá delší dobu a větší úsilí, než odlíčí řasenku. Proto doporučuji pořídit nějaký silnější přípravek přímo na řasy nebo počítat s delší dobou odličování. Žádné jiné problémy a nedostatky jsem nezaznamenala. Má smíšená pleť s čistícím mlékem nemá nejmenší problém a vyhovuje jí.

Jelikož se jedná o produkt z kosmetické řady Regenist, mléko je obohaceno a složky, které pomáhají hydratovat a zpevňovat pleť. Obsahuje přírodní složky jako kyselinu hyaluronovou, bamacké máslo, vitamin E nebo arganový olej. Po pár použitích byla má pleť příjemně živější a o dost jemnější.

Nevíte, jak si správně čistit pleť? Zde najdete jednoduchý a přehledný návod, který vám ušetří mnoho práce.

Jak jsem již výše napsala (případně je napsáno v článku „Jak správě čistit pleť“), čistící mléko se hodí jako pomocník k večernímu čistění, které by mělo proběhnout ve dvou fázích. Po mléku by mělo přijít na řadu nějaké tonikum či micelární voda. Nejideálnější parťák přímo k tomuto produktu je Dermedic Regenist Micelární voda.

Zajímá Vás recenze přímo k této micelárni vodě? Najdete ji zde.

 

Autor: Tereza Župová