Detangler Kartáč na rozčesávání vlasů s rukojetí růžová zebra RECENZE

Dobrý den, vítám Vás u další recenze a tentokrát se budeme věnovat skvělému kartáči na rozčesávání vlasů, který se skvěle drží díky své praktické rukojeti, perfektně a beze škod rozčesává suché i mokré vlasy a má okouzlující trendy zebrovaný design. Tento kartáč je to pravé ořechové pro milovnice zvířecích potisků a růžové, jako jsem já :) .

Tento kartáč může trochu připomínat světoznámý Tangle Teezer, ale je za nižší cenu, má bytelnější štětinky a má to hlavní: rukojeť! Protože bez ní jsem úplně "nahraná", klasický Tangle Teezer bez držadla mi padá z rukou.

Tento kartáč mi přišel zcela v pořádku zabalen a měl i po náročné cestě všechny štětinky dokonale rovné. Kartáč Detangler je vyroben z pevného plastu, obě části hřebenu spolu skvěle drží a perfektně k sobě pasují. Vrchní potisk září leskem a novotou. Od své kamarádky vím, že tento nový vzhled mu vydrží opravdu dlouho, protože jej používá za sucha i za mokra již několik let. Za léta aktivního používání přišla o 2 štětinky, které byly na kartáči z kraje a tak byly pravděpodobně vystaveny větší zátěži. Ztrátu 2 štětinek za 3 roky hodnotím jako zcela v toleranci a na užitkovost nemá tato skutečnost žádný vliv.

Plusy:
+ Design: zebrované provedení se mi jednoduše moc líbí a kombinace růžové a černé snad nikdy nevyjde z módy.
+ Materiál: Není plast jako plast, ale tento výrobek je vyroben z opravdu kvalitního plastu. Určitě nás čeká dlouhodobé a plnohodnotné soužití :)
+ Rukojeť: díky praktickému držadlu snadno udržím kartáč při česání, což je pro mne doslova nutnost.
+ Štětinky: 2 délky ohebných štětinek prakticky rozmístěných po česací ploše jsou asi nejdůležitější částí tohoto výrobku. Jsou pružné, poddajné a minimalizují škody na vlasech. Člověk už netrpí při rozčesávání a nevytrhává si chomáče vlasů, které by nápor běžného kartáče nevydržely. Díky štětinkám se vlasy méně lámou, jsou lesklejší a přechází třepení konečků. Řekněte i vy STOP roztřepeným konečkům a řekněte ANO krásným, dlouhým a zdravým vlasům.

Mínusy:
- Jediné mínus je, že žádné není :)

Děkuji za možnost otestování tohoto skvělého kartáče na vlasy (pro mne nejlepšího) z e-shopu www.elixi.cz. Brzy se můžete těšit na další recenze produktů.

Autor: Patricie Pátková

Zákazníci k tomuto zboží kupují
Sprej po opalování SUN UVA Diet Esthetic 200 ml
-62 %
237 Kč89 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz