Detoxikace

Přírodní přípravky v podobě kapslí, pilulek nebo tablet v sobě skrývají přírodní účinné látky, které mají blahodárný vliv na organismus člověka. Snadno se užívají a při pravidelném užívání odstraňují z těla nejrůznější škodliviny. Přípravky jsou doplňky pestré stravy, které dodávají tělu energii a působí pozitivně jak na funkce jednotlivých orgánů, tak i na mysl člověka. Účinně podporují regeneraci těla a posilují imunitní systém, který chrání tělo před nemocemi. Řada nejrůznějších přírodních látek předchází předčasnému stárnutí a dodává organismu vitalitu. Vyčistěte svoje tělo od zatěžujících látek, buďte zdraví a vitální v každém věku!

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit9 produktů
Vzácná houba uložená do kapslí obsahuje velké množství účinných látek, které působí blahodárně na lidský organismus a pomáhají při mnoha zdravotních obtížích.
Natural Medicaments Cordyceps Premium 90 kapslí
549 Kč
Hlíva ústřičná spolu s vitaminem C přispívá k normální funkci imunitního systému a pomáhá z těla odstraňovat škodlivé látky.
Natural Medicaments Hlíva ústřičná Premium s vitamínem C 90 tbl
299 Kč
Prášek z tropických plodů Maqui je uložen do tablet, které pomáhají organismu zbavit se škodlivých látek a předcházet jeho předčasnému stárnutí.
Natural Medicaments Maqui Pure 90 kapslí
495 Kč
Rostlinný extrakt v podobě kapslí účinně detoxikuje tělo a podporuje jeho přirozenou vitalitu.
Natural Medicaments Yucca Premium 60 kapslí
179 Kč
Rostlinný extrakt v podobě kapslí účinně detoxikuje tělo a podporuje jeho přirozenou vitalitu.
Natural Medicaments Yucca Premium 120 kapslí
299 Kč
Kapsle pomocí výtažků z kořene byliny rdesno podporují regeneraci těla, dodávají mu energii a mají silné antioxidační vlastnosti.
Natural Medicaments Regevit 200 tbl
499 Kč
Lecitin je doplňkem stravy, který má pozitivní vliv na činnost srdce, oběhový systém, mozkové i nervové funkce a účinně zvyšuje metabolismus těla.
Natural Medicaments Super Lecitin + E 100 tob.
154 Kč
Tablety s obsahem chlorelly a selenu jsou doplňkem stravy, který přispívá k normální funkci imunitního systému a pozitivně působí na celkový stav organismu.
Natural Medicaments Česká chlorella se selenem 300 tbl.
349 Kč
Hlavní složkou přípravku Parazin je tymián, který posiluje přirozenou antibakteriální aktivitu.
Natural Medicaments Parazin 90 cps.
449 Kč