Detoxikace

Detoxikace je proces očisty organismu od toxinů a dalších škodlivých látek, které se v našem těle usazují v důsledku životního stylu i prostředí, ve kterém žijeme. Pravidelná detoxikace organismu je předpokladem zdravého těla. V opačném případě se mohou objevit poruchy trávení, nadýmání, zácpa, únava a další zdravotní obtíže. Ať už zvolíte celkovou detoxikaci těla nebo se zaměříte na detoxikaci jater, střev či dalších orgánů, preventivní očista těla by se měla skládat minimálně z jarní a podzimní detoxikace. Kromě detoxikačního jídelníčku a pitného režimu vám s očistou účinně pomohou i doplňky stravy.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit58 produktů
Energy Probiosan je přírodní probiotický přípravek, který obsahuje unikátní kombinaci probiotik a je navíc obohacený o chlorellu, díky čemuž pomáhá s udržováním zdravé vnitřní mikroflóry a podporuje správné trávení.
Energy Probiosan 90 kapslí
-23 %
353 Kč272 Kč
Prášek ze stromu Moringa v kapslích je doplňkem pestré stravy, který pomáhá ke správné funkci celého organismu člověka, zvyšuje jeho kondici a podporuje duševní rovnováhu.
Moringa kapsle Herbafit 240 cps
425 Kč
Kapsle s práškem z medvědího česneku dodávají lidskému organismu řadu důležitých látek podporujících detoxikaci těla, léčbu různých nemocí i prevenci před civilizačními chorobami.
Sanct Bernhard Medvědí česnek 240 cps.
325 Kč
Weleda Bio Březová šťáva 200 ml je ušlechtile trpký, ale chutný nápoj, který napomáhá očišťování organismu vyplavováním nejrůznějších usazenin a škodlivých látek z těla zcela přirozenou cestou.
Weleda Bio Březová šťáva 200 ml
-7 %
299 Kč279 Kč
Energy Cytosan Inovum je jedinečný přípravek s humáty a zeleným jílem, který podporuje trávení, pomáhá očistit organismus od škodlivých látek a přispívá k lepší činnosti jater.
Energy Cytosan Inovum 90 cps.
767 Kč
Ostropestřec mariánský kapsle jsou bohatým zdrojem sylimarinu, cholinu a zinku. Tyto látky podporují zdraví a funkci jater a také metabolismus živin. V každé kapsli je 200 mg extraktu z plodů ostropestřce mariánského, tj. 70% extraktu
Ostropestřec mariánský Sanct Bernhard 90 cps
349 Kč
Detoxis obsahuje devět rostlinných a bylinných výtažků, které příznivě ovlivňují trávení, činnost jater, žlučníku a ledvin.
fin Detoxis 250 ml
595 Kč
Obsahuje sladkovodní řasu chlorellu.
fin Chloretabs 115 tbl
490 Kč
Obsahuje sladkovodní řasu chlorellu.
fin Chloretabs 290 tbl
995 Kč
Mladý ječmen obsahuje mnoho aminokyselin, minerálních látek, vitamínů, vlákniny i enzymů vhodných pro zdravý stav organismu.
STARLIFE BARLEY STAR 60 tbl
588 Kč
FIBER STAR je rostlinný doplněk vlákniny, jehož obsažené látky mají vynikající vazební vlastnosti. Obsahuje známé léčivky.
STARLIFE FIBER STAR 60 cps
1 098 Kč
Doplněk stravy obsahující Juku, která slouží jako čistič organismu.
STARLIFE YUCCA STAR 60 cps
666 Kč
Doplněk stravy určený pro detoxikaci vašeho organismu.
STARLIFE GRAPESEED STAR 60 cps
549 Kč
100% organický gel z Aloe Vera Barbadensis.
Aloe Vera gel drink 100% organický 2x520 ml
1 040 Kč
Doplněk stravy pro detoxikaci vašeho organismu.
STARLIFE ROYAL WALNUT STAR 60 cps
941 Kč
Extrakt z ořešáku černého.
fin Antipa-rasitis (bez alkoholu) 100 ml
460 Kč
Extrakt z ořešáku černého.
fin Antipa-rasitis (s alkoholem) 50 ml
375 Kč
Harmonizátor metabolismu. Zcela přirozenou cestou komplexní úpravy metabolismu působí na harmonii těla.
Klas LKVB6 90 tablet
519 Kč