Dětská výživa

Dětská výživa se vyznačuje vysokou kvalitou,veškeré výrobky procházejí přísnou kontrolou. Dětská výživa neobsahuje dochucovadla, soli a konzervační látky, které jsou v rozporu s požadavky na kvalitní stravu pro děti od narození. Vybrat si můžete v nabídce kojenecká mléka, kaše, ovocné i masozeleninové příkrmy a nápoje. Díky bohaté nabídce si můžete vybrat svou oblíbenou řadu výživy pro děti.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit9 produktů
Dětský čaj bylinný je určen pro děti již od 6. měsíce života. Obsahuje šípek, který je výborný antioxidant a pomáhá posílit obranyschopnost organismu a také dobromysl, která podporuje dobré zažívání.
Apotheke Dětský čaj bylinný 20x1,5 g
39 Kč
Dětský čaj fenyklový je BIO výrobek, který nezatíží dětský organismus. Je určen pro děti již od jednoho týdne života. Čaj obsahuje bio fenykl, který podporuje dobré trávení.
Apotheke Dětský čaj fenyklový 20x1,5 g
35 Kč
Dětský čaj dýchací cesty je vhodný pro děti již od ukončeného 6. měsíce života. Dokonalá směs bylin uleví při onemocnění dýchacích cest.
Megafyt Dětský čaj dýchací cesty 20x2 g
57 Kč
Jeden šálek dětského čaj průdušky denně uleví i dětem od 6. měsíce života. Čaj má příjemnou chuť a vůni a je dokonalou směsí bylin, které pomáhají při nachlazení.
Megafyt Dětský čaj průdušky 20x2 g
57 Kč
Fenyklový, rozpustný instantní nápoj pro děti od ukončeného 1.týdne.
Sunárek instantní nápoj fenykl dóza 200 g
90 Kč
Dětský instatní nápoj s příchutí maliny od ukončeného 6. měsíce. Je obohacený o prebiotickou vlákninu.
Sunárek instantní nápoj malina dóza 200 g
90 Kč
Sunárek s jablečnou příchutí je dětský instantní nápoj s probiotickou vlákninou a vitamínem C. Je určen pro děti od ukončeného 6. měsíce.
Sunárek instantní nápoj jablko dóza 200 g
90 Kč
Dětský čaj při nachlazení podávejte dětem v období nachlazení, onemocnění horních cest dýchacích nebo při chřipce. Heřmánek a lípa podporují správnou funkcí dýchacích cest a pocení. Čaj je vhodný pro děti od ukončeného 9. měsíce.
Apotheke Dětský čaj při nachlazení 20 x1,5 g
30 Kč