Diet Esthetic Bronzana SPF50 Facial Cream 75 ml Pleťový krém se sluneční ochranou

Diet Esthetic Bronzana SPF50 Facial Cream 75 ml Pleťový krém se sluneční ochranou
Pleťový krém s vysokým ochranným faktorem proti slunci pleť hydratuje, vyživuje a spolehlivě chrání. Účinně odstraňuje vrásky a předchází tak předčasnému stárnutí pleti.
Cena vč. DPH:
199 Kč
Skladem > 5 ks
Přepravní společností:
úterý 27.2.
Kód30050
Výrobce

Popis:
Kosmetický přípravek s vysokým ochranným faktorem, který je vhodný pro všechny typy pleti. Spojuje v sobě skvělé vlastnosti výživného pleťového krému a spolehlivé sluneční ochrany.

Pleťový krém Bronzana dodává pleti hloubkovou hydrataci a výživu, jemnost, pružnost a účinně ji chrání před předčasným stárnutím. Vysoký ochranný faktor chrání pleť proti UVA i UVB záření a zabraňuje tak poškození pleti vlivem slunce i jejímu nadměrnému vysušení.
Pleťový krém se sluneční ochranou Bronzana je voděodolný, proto ho bez obav můžete používat i během plavání, vodních sportů nebo her ve vodě. Lehká textura krému se dobře nanáší a ihned se do pleti vstřebává. Okamžitě pleť osvěžuje a pomocí dostatečné hydratace pleť vypíná a odstraňuje drobné vrásky i linky. Šetrné složení přípravku je vhodné pro každodenní použití, neobsahuje parabeny, minerální oleje, umělá barviva ani alergenní parfemaci. Krém je dermatologicky testován a schválen, ale nebyl testován na zvířatech.

Krém Bronzana dokáže vaši pleť ochránit stejnou silou jako opalovací přípravky a zároveň má vlastnosti lehkého pleťového krému. Je vhodný pro všechny dívky a ženy, které se chtějí líbit i v parném létě a neodkládají své líčení, ani když jdou k vodě. Krém sjednocuje tón pleti, zvláčňuje a jedinečným způsobem pleť hydratuje a hýčká. Stejně jako u opalovacích přípravků je potřeba aplikaci krému zopakovat, pokud jste si obličej namočili, osušili ho osuškou nebo jste se nadměrně potili. Pleťový krém Bronzana splní vaše očekávání a spolehlivě ochrání vaši pleť před prudkým sluncem u vody i na horách.

Aktivní látky:
SPF 50+ - spolehlivě chrání pleť obličeje proti UVA a UVB záření.

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti.

Použití:
Nanášejte na obličej před každým sluněním nebo pobytem na slunci. Aplikaci opakujte po každém mytí obličeje, při nadměrném pocení nebo po osušení obličeje ručníkem. I po použití krému dodržujte pravidla pro bezpečné slunění.

Obsah:
75 ml

Zákazníci k tomuto výrobku kupují