Diet Esthetic SUN UVA krém na opalování bez SPF 35 ml

-10 %
Diet Esthetic SUN UVA krém na opalování bez SPF 35 ml
Urychlovací přípravek pro krásné opálení je voděodolný, má přírodní složení a zajišťuje dlouhodobé opálení pokožky i její celkové zdokonalení.
Cena vč. DPH:
35 Kč
Běžná cena:
39 Kč
Ušetříte
4 Kč 10 %
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
pátek 14.9.
Kód30421
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Ultra rychlá opalovací emulze je nemastná, voděodolná a funguje jako urychlovač opálení bez ochranného faktoru. Přípravek zvyšuje intenzitu opálení a prodlužuje jeho trvání bez nadbytečného slunění. Bohaté složení přípravku obsahuje tyrosin, který pomáhá stimulovat produkci melaninu, čímž zdokonaluje opálení, které je intenzivnější a dlouhodobější. Vitamin E pokožku posiluje a chrání, mrkvový olej dodává pokožce krásné zabarvení, prodlužuje její opálení a celkově zlepšuje její kvalitu. Olej Monoi z Tahity je směs kokosového oleje a květů tiaré, která má blahodárné účinky na pokožku a dodává jí nádhernou vůni. Opalovací emulze je vhodná pro slunění i pro opalování pod UVA lampami jakéhokoliv druhu. Přípravek je uložen do praktického malého obalu, který je šetrný k životnímu prostředí a vytváří jen 45 % odpadu proti balení klasickému. Pořiďte si urychlovač opálení s přírodním složením, aby vaše opálení bylo bezpečné, dlouhodobé a krásné!

Účinky:
Přípravek urychluje opálení, prodlužuje jeho trvání a příjemně hydratuje pokožku. Zajišťuje bezpečné opalování, posiluje pokožku, chrání ji a celkově vylepšuje její kvalitu.

Typ pokožky:
Vhodný pro všechny typy pokožky.

Použití:
Nanášejte na čistou pokožku a rovnoměrně přípravek rozetřete. Můžete používat při slunění i při opalování pod UVA lampami.

Složení:
- tyrosin – pomáhá stimulovat produkci melaninu, zdokonaluje opálení, dodává mu delší trvanlivost
- vitamin E – funguje jako přirozená ochrana před vnějšími radikály, posiluje a chrání pokožku
- mrkvový olej – dodává pokožce krásné zabarvení, prodlužuje její opálení a zlepšuje kvalitu pokožky
- olej Monoi z Tahity – působí jako přírodní ochrana pokožky, hydratuje a vyživuje pokožku, nádherně ji provoní

Obsah:
35 ml

Zákazníci k tomuto výrobku kupují