Diet Esthetic Vit Vit C+E Ultra bělící krém RECENZE

Světlá a jednolitá barva pleti je považována za jednu ze známek mládí. Hlavně proto, že perfektně zakryje mnoho nedostatků. Diet Esthetic představuje Ultra bělící krém, který při každodenním užívání přináší viditelné sjednocení vaší pleti.

Vit Vit C+E Ultra bělící krém od značky Diet Esthetic se řadí mezi skupinu krémů, kdy je naprosto dokonale sladěna barva s vůní. Pod lehce naoranžovělým krémem si nepředstavíte jinou vůni než tu čerstvých citrusů. S  ranním pečujícím rituálem se vám spojí okamžitě.

Balení mimo klasickou nádobu s krémem obsahuje i plastový aplikátor. Pod víčkem je foliové uzavření. Jako jednu z nevýhod bych vytkla nemožnost zpětného uzavření – je nutné si vystačit pouze s klasickým víčkem, které ale nedokáže dokonale utěsnit krém.

Krém jsem aplikovala na vyčištěnou pleť každé ráno a již po pár týdnech jsem si viditelného sjednocení. Toto ovšem není jediný efekt, který krém přináší. Obsahuje plno vyživujících a hydratujících složek. Hned po nanesení máte pleť pružnější a příjemnější na dotek.

 

Výrobek pro Vás otestovala: Tereza Župová