Doplňky stravy

Někdy tělu nedokážeme dát dostatečně pestrou stravu, aby naše tělo fungovalo bez problémů. Proto nejen v období zátěže či nemoci potřebujeme pomoc v podobě doplňků stravy, které dodají potřebné látky. Mnoho potravin obsahuje zdraví prospěšné látky, ale v našem běžném jídelníčku se nevyskytují, proto je vhodné využít doplňky stravy Sanct Bernhard, které vynikají svou kvalitou.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit38 produktů
Zázvor a kurkuma, obsažené v tomto sirupu stimulují tvorbu žaludečních šťáv a žlučových kyselin.
Zázvorovo-ananasový sirup s kurkumou BIO Sanct Bernhard 1000 ml
249 Kč
Každá kapsle obsahuje 300 mg vitaminu C a 5 mg zinku a díky speciálně vyvinuté receptuře je v průběhu celého dne vitamin C a zinek uvolňován postupně v optimálním a přijatelném množství.
Sanct Bernhard Vitamin C + Zinek postupné uvolňování 180 kapslí
244 Kč
Přírodní produkt na podporu paměti a koncentrace, který se získává ze sušených listů Jinanu dvoulaločného.
Sanct Bernhard Ginkgo Biloba 75 mg 30 cps.
109 Kč
Houba Reishi rovněž významně podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a díky tomu je velmi oblíbeným lékem mnoha chorob.
Sanct Bernhard Reishi Extrakt 120 kapslí
459 Kč
Camu Camu v kapslích Sanct Bernhard představuje velmi pohodlnou, rychlou a alternativu konzumace ovoce, které se vyznačuje neuvěřitelným obsahem vitamínu C.
Camu Camu kapsle Sanct Bernhard 120 cps
415 Kč
Síla přírody ukrytá v doplňcích stravy s obsahem lichořeřišnice a hořčíku.
Sanct Bernhard Lichořeřišnice - 180 tablet
249 Kč
Kokosový cukr je zdravější náhradou cukru třtinového a především cukru bílého. Přispívá našemu tělu množstvím vitamínů a minerálních látek, které jsou v kokosovém cukru bohatě zastoupeny. Kokosový cukr má nízký glykemický index (30 – 40).
Kokosový cukr BIO Sanct Bernhard 350 g
159 Kč
Základním předpokladem pro udržení si paměti, schopnosti učit se a dobré psychické kondice až do vysokého věku je především pravidelný přísun vhodných živin.
Sanct Bernhard Pro podporu paměti 180 kapslí
345 Kč
Goji - kustovnice čínská Sanct Bernhard v kapslích je velice pohodlná a rychlá alternativa konzumace čerstvých bobulí goji, kterým se ne nadarmo říká ovoce dlouhověkosti.
Goji - kustovnice čínská Sanct Bernhard 90 cps
359 Kč
Kapsle Sanct Bernhard Shii Take obsahují prášek této houby společně se zinkem.
Sanct Bernhard Shii Take 180 cps.
325 Kč
Olej z brutnáku lékařského se vyznačuje mimořádně vysokým obsahem gama-linolenové kyseliny.
Sanct Bernhard Brutnák lékařský 180 kapslí
349 Kč
Čistě přírodní doplněk stravy s vysokou koncentrací vitamínu C by neměl chybět v žádné domácnosti, zvlášť v období nachlazení.
Sanct Bernhard Acerola přírodní vitamin C 300 kapslí
349 Kč
Elixir železa také snižuje únavu a vyčerpání. Kromě železa je součástí Elixiru také vitamin C a B vitaminy. Výrobek neobsahuje alkohol.
Sanct Bernhard Blutfit Elixír se železem 500 ml
279 Kč
Česnek v kapslích Sanct Bernhard je ideální alternativou konzumace tohoto antioxidantu a životabudiče. Bez zápachu tak budete mít po ruce rychle a snadno všechny benefity, které nabízí čerstvý česnek.
Česnekové kapsle 500mg Sanct Bernhard 180 cps
179 Kč
Sanct Bernhard Vitamin C s postupným uvolňováním je založen na speciálně vyvinuté receptuře, která v průběhu celého dne postupně uvolňuje pro tělo tolik potřebný vitamin C v optimálním a přijatelném množství.
Sanct Bernhard Vitamin C postupné uvolňování 120 tablet
139 Kč
Čistý olej z antarktických korýšů je zdrojem jedinečných antioxidantů a omega 3 mastných kyselin.
Sanct Bernhard Krill olej Astaxanthin 60 kapslí
509 Kč
Pupalkový olej přispívá k normálnímu stavu pokožky a k hormonální rovnováze. Příznivě působí také na vzhled a zdraví vlasů a nehtů.
Sanct Bernhard Pupalkový olej 200 kapslí
-8 %
259 Kč239 Kč
Podpořte své zdraví kvalitním doplňkem stravy s vysokou koncentrací extraktu z Boswellia serrata, který má dlouhou tradici v Indické stravě.
Sanct Bernhard Boswellia Serrata 180 tablet
679 Kč
Slávky jsou bohaté na vápník, vitamín C, hořčík a glykosaminoglykany (GAG) - kombinace těchto látek pomáhá udržovat pružnost kloubů.
Slávka jedlá Sanct Bernhard 170 cps
349 Kč
Aloe Vera vitamínové kapsle jsou výborným doplňkem stravy. Obsahují velké množství přírodních látek, vitamínů a minerálů získané z rostliny Aloe Vera.
Aloe vera tablety Sanct Bernhard 100 tbl
399 Kč