Doplňky stravy

Doplňky stravy mají důležitou funkci v jídelním plánu sportovců. Vhodně doplňují jejich pestrou stravu, dodávají jim proteiny a další důležité látky v podobě vitaminů a minerálů. Doplňky stravy zajišťují dostatečnou výživu sportovců pro rychlou tvorbu jejich svalové hmoty a správnou funkci celého organismu. Některé přípravky pomáhají tělo sportovců detoxikovat, jiné zajišťují jeho rychlou regeneraci po namáhavých sportovních výkonech. Pomozte vašemu tělu zvládat vysokou zátěž, aby vaše svaly rychle rostly!

Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit10 produktů
Vitaminové kapsle obsahují látky, které pomáhají k urychlení i větší intenzitě opálení a udržení pevné postavy.
Natural Medicaments FitMe Slim & Sun 100 cps
379 Kč
Extrakty z nepražené zelené kávy a nefermentovaného zeleného čaje přispívají k redukci tělesné hmotnosti a mají pozitivní vliv na zdraví člověka.
Natural Medicaments Green Coffee Tea 90 kapslí
449 Kč
Bio proteinový prášek z lupiny doplňuje zdravý jídelníček o extra velkou dávku vitaminů i bílkovin a pomáhá tak vyvážit nutriční hodnotu pokrmů.
PURYA! Bio Vegan Lupina protein 200 g
-25 %
399 Kč299 Kč
Slunečnicový proteinový prášek je přírodní doplněk pestré stravy, který se přidává do pokrmů a zvyšuje tak jeho nutriční hodnotu.
PURYA! Bio Vegan Slunečnicový protein 250 g
399 Kč
Proteinový prášek ze semínek dýní je doplňkem pestré stravy, má vysoký podíl bílkovin i minerálů a je vhodný pro speciálně sestavené dietní plány.
PURYA! Bio Vegan Dýňový protein 250 g
-3 %
399 Kč387 Kč
Rýžový proteinový prášek obsahuje vysoké procento proteinů, minerály a další látky důležité pro správnou funkci lidského organismu. Vhodně doplňuje a vyvažuje zdravý jídelníček.
PURYA! Bio Vegan Rýžový protein 250 g
-8 %
399 Kč369 Kč
Bio prášek z organického konopí obsahuje velké množství vysoce kvalitních bílkovin, vitaminů a minerálů, které vhodným způsobem doplní zdravý jídelníček.
PURYA! Bio Vegan Konopný protein 250 g
-18 %
399 Kč329 Kč
Přírodní detoxikační kúra šetrně, ale velmi účinně zbavuje tělo škodlivých látek a zároveň dodává organismu minerální látky, vitaminy i bílkoviny.
PURYA! Bio Vegan Detoxikační kúra 180 g
-17 %
399 Kč330 Kč
Prášek ze zelené směsi pšenice, ječmene, moringy a kopřivy je doplňkem pestré stravy, který dodává lidskému tělu důležité živiny a pozitivně působí na jeho vitalitu i zdraví.
PURYA! Bio Vegan Směs zelených potravin 150 g
-13 %
399 Kč349 Kč
Energetické tablety pro rychlé doplnění energie s vitaminem C.
Energit Dextroza Sport Vitamin C (pomeranč) 14 tbl.
-17 %
35 Kč29 Kč