Ecover

62
14841621484

Stránka 1 z 2 - 19 položek celkem

 • Prostředek na nádobí Zero 450 ml Kód: Z55015
  1 den Značka: Ecover
  Ecover Zero prostředek na nádobí je určen k mytí a odmašťování nádobí a jídelních příborů. Účinně umývá, aniž by docházelo k tvorbě velkého množství pěny. Produkty z řady Ecover Zero jsou vhodné pro citlivou pokožku a pro alergiky, protože neobsahují žádnou parfemaci.

  68 Kč
 • Prostředek na nádobí s aloe a citrónem 950 ml Kód: Z54479
  1 den Značka: Ecover
  Prostředek na nádobí s Aloe vera a citrónem účinně umývá, aniž by docházelo k tvorbě velkého množství pěny. Používá se v malých dávkách, na jedno mytí nádobí je potřeba pouze dávky odpovídající jednomu stříknutí (asi 8 ml na 10 l vody).

  98 Kč
 • Prostředek na mytí nádobí s heřmánkem a klementinkou 950 ml Kód: Z54114
  1 den Značka: Ecover
  Prostředek na mytí nádobí s heřmánkem a klementinkou účinně umývá, aniž by docházelo k tvorbě velkého množství pěny. Používá se v malých dávkách, na jedno mytí nádobí je potřeba pouze dávky odpovídající jednomu stříknutí (asi 8 ml na 10 l vody).

  95 Kč
 • Aviváž s vůní gardénie a vanilky 750 ml Kód: Z53316
  1 den Značka: Ecover
  Tkaninová aviváž pro všechny druhy tkanin s vůní gardénie a vanilky redukuje statický náboj, po jejím použití vaše prádlo příjemně a přirozeně voní. Zabraňuje tomu, aby při sušení vlákna látka tvrdla.

  78 Kč
 • Aviváž s vůní květů jabloně a mandlí 750 ml Kód: Z53315
  1 den Značka: Ecover
  Tkaninová aviváž pro všechny druhy tkanin s vůní větů jabloně a mandlí redukuje statický náboj, po jejím použití vaše prádlo příjemně a přirozeně voní. Zabraňuje tomu, aby při sušení vlákna látka tvrdla.

  78 Kč
 • Tekutý prostředek na praní barevného i bílého prádla s vůní zimolezu a jasmínu 850 ml Kód: Z52627
  1 den Značka: Ecover
  Koncentrovaný tekutý prostředek na praní bílého i barevného prádla je vhodný pro praní v pračce i při nízkých teplotách. Lze ho použít i pro ruční praní. Přípravek je vyroben na přírodní bázi, proto chrání vaši pokožku. Neobsahuje látky petrochemického původu ani optické zesvětlovače.

  197 Kč
 • Čistič na okna a skleněné povrchy 500 ml Kód: Z4662
  1 den Značka: Ecover
  Díky Čističi na okna a skleněné povrchy budete mít zářivě čistá okna, zrcadla a ostatní skleněné a chromované povrchy. Přípravek má rostlinné a minerální složení, nezanechává šmouhy.

  138 Kč
 • Tekutý čistící prostředek na WC s vůní oceánu 750 ml Kód: Z4661
  1 den Značka: Ecover
  Tekutý čistící prostředek na WC s vůní oceánu čistí, odstraňuje zápach i vodní kámen. Neobsahuje látky na petrochemické bázi ani rezidua zbytečných chemikálií.

  86 Kč
 • Extra silný čistič s rozprašovačem 500 ml Kód: Z4660
  1 den Značka: Ecover
  Extra silný čistič s rozprašovačem vytváří na bázi nově vyvinutých a patentovaných přírodních tenzidů krémovou pěnu. Silný odmašťovač je vhodný pro trouby, sporáky, hrnce, pánve a venkovní grily.

  172 Kč
 • Tekutý prostředek na praní Zero 1,5 l Kód: Z4658
  1 den Značka: Ecover
  Ecover Zero tekutý prostředek na praní je bez přidaných fosfátů, enzymů, barviv a optických rozjasňovačů. Prostředek je vhodný na praní v pračce i pro ruční praní a je účinný i při nižších teplotách. Produkty z řady Ecover Zero jsou vhodné pro citlivou pokožku a pro alergiky, protože neobsahují žádnou parfemaci.

  216 Kč
 • Prací prostředek na choulostivé prádlo 750 ml Kód: Z44012
  1 den Značka: Ecover
  Prací prostředek na choulostivé prádlo je ideální zejména na praní vlny a přirozených vláken jako je hedvábí a další jemné tkaniny. Působí jemně na pokožku (při ručním praní) i na barevnou stálost tkaniny, vhodný k praní v pračce (dle instrukcí na oděvu).

  107 Kč
 • Koncentrovaný prací prášek na barevné i bílé prádlo 7,5 kg Kód: Z3395
  1 den Značka: Ecover
  Koncentrovaný prací prášek na barevné i bílé prádlo je vhodný na každodenní praní. Vynikající výsledky již při teplotách 30 °C. Vylepšené složení a vyšší koncentrace zaručují zvýšenou účinnost. Prášek není vhodný na praní vlny a hedvábí.

  1 484 Kč
 • Odstraňovač vodního kamene 500 ml Kód: Z1059
  1 den Značka: Ecover
  Odstraňovač vodního kamene je dokonale přizpůsoben pro koupelny, sprchy, kachličky, kohoutky a umyvadla. Efektivně odstraňuje vápenný vodní kámen a mýdlovou pěnu. Zanechává povrch jiskřivě čistý.

  148 Kč
 • Odstraňovač skvrn 200 ml Kód: Z934
  1 den Značka: Ecover
  Odstraňovač skvrn je perfektní pro čištění límečků, manžet a dalších částí oblečení, výborně čistí skvrny od trávy, bláta, vajíček, moči, tuku, krve, zmrzliny apod. spolu s efektivním ručním kartáčkem, který balení obsahuje. Možné použít na barevné i bílé prádlo, není vhodný na prádlo choulostivé (vlnu, hedvábí aj.).

  123 Kč
 • Čistící prostředek pro domácnost s rozprašovačem 500 ml Kód: Z938
  1 den Značka: Ecover
  Čistící prostředek pro domácnost s rozprašovačem čistí mastnotu a špínu, efektivně využívá sílu přírody. Je bezpečný k čištění ploch, které přijdou do styku s potravinami, má široké využití na veškeré povrchy v domácnosti - vhodný pro kuchyně, koupelny, wc, dlaždice, sklo, emailové povrchy, vany, chromové a akrylové povrchy. Čistící prostředek je rostlinného původu, nedělá šmouhy na skle, čistí a leští. Přátelský k chromu, bez petrochemických látek, se svěží přírodní vůní.

  142 Kč
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 19 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.