Energie z přírody v boji proti podzimní únavě

Podzim je období náročné na organismus. Z teplého léta přecházíme do sychravého a studeného počasí. To se může negativně projevit na naší náladě, poklesu energie a produktivity. Využijte energii z přírody, která vám dodá potřebné látky proti únavě. Kde tuto energii najdete a jaké přípravky jsou v podzimním období nejvhodnější?

Chia semínka s vyváženým poměrem živin a vitamíny

Zázračná chia semínka nám skvěle poslouží v každém ročním období. Během podzimní zkoušky imunity oceníte vysoký obsah vitamínů a minerálních látek, které podporují organismus v boji proti bakteriím a virům.  Vyvážený jídelníček je základem maximálního zdraví a energie a chia semínka do něj rozhodně patří. Jejich vysoký obsah přírodních rostlinných bílkovin a zdravých tuků z nich dělá výživově velmi cennou potravinu.

Rakytníková šťáva jako kouzelný lektvar se zdrojem energie

Přírodní šťáva z rakytníku řešetlákového je učiněný zázračný lektvar. Obsahuje v sobě neuvěřitelné množství vitamínu a látek prospěšných pro lidský organismus. Díky dostatečnému přísunu vitamínu a antioxidantů bude organismus fungovat správně, hladiny hormonů budou v normálu a vaše energie i nálada budou ve velmi dobrém stavu.

A když už nic nepomáhá, jsou tu šejky z Energy Fruits

Vyvážená směs ze superpotravin, jako je například kakao, quinoa, mateří kašička, skořice nebo amarant se přidává do smoothie, jogurtů, snídaňových kaší nebo kamkoliv se vám ji povede zakomponovat. Pyšní se vysokým obsahem vitamínů a zdravé energie, která vás postaví na nohy bez vedlejších účinků, jako v případě kávy.

Dostatek spánku, jídla a pohybu

Když málo spíte, špatně jíte nebo se vůbec nevěnujete žádnému pohybu, před chybějící energií vás nezachrání ani doplňky stravy. Pokud se skutečně chcete vyhnout podzimní únavě, je důležité dodržovat základní zásady zdravého životního stylu, spát přibližně 8 hodin, pít dostatek vody nebo jiných prospěšných tekutin, jako jsou například bylinkové čaje, a jednou za čas se věnujte sportovní aktivitě.


Autor: Šárka Stuchlíková

Alternativní produkty