Erekce

Potíže s erekcí nejsou ničím příjemným, nicméně se dají řešit za pomoci vhodných doplňků stravy pro muže, které pomáhají ke kvalitní a dlouhotrvající erekci. Ačkoli se poruchy erekce objevují v souvislosti s narůstajícím věkem, tyto obtíže se nevyhýbají ani mužům do 40 let. Za problémy s erekcí může až v 50 % psychika. Další příčinou může být i cukrovka, hormonální nerovnováha či porucha imunity. Díky svému složení mají doplňky stravy na podporu erekce pozitivní vliv na udržení optimální hladiny testosteronu v krvi, zvýšení sexuální výkonnosti a zároveň regulaci hormonální aktivity.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit9 produktů
Allnature Maca tablety jsou unikátním doplňkem stravy, jehož hlavní složkou je extrakt z kořene maca v poměru 10:1. Mace se říká peruánská viagra a má příznivý vliv na plodnost, vitalitu a fyzické i duševní zdraví.
Allnature Maca tablety 90 tbl.
299 Kč
Olimp Erekton ultra 30 kapslí je unikátní doplněk stravy vyvinutý speciálně pro muže. L-arginine, rostlinné extrakty, vitamíny a minerály, které přispívají k udržení normální hladiny testosteronu a sexuální kondici.
Olimp Erekton ultra 30 kapslí
599 Kč
Tribul představuje jedinečný komplexní doplněk stravy pro muže. Díky svému složení napomáhá ke kvalitnější erekci a podporuje optimální hormonální aktivitu.
Advance Tribul 60 cps. - podpora erekce
396 Kč
Poruchy erekce jsou nepříjemným problémem, který působí na psychiku mužů i na kvalitu milostného života. Clavin ORIGINAL je doplněk stravy pro muže určený ke zkvalitnění a udržení erekce.
Clavin ORIGINAL tob.8
531 Kč
Poruchy erekce jsou nepříjemným problémem, který působí na psychiku mužů i na kvalitu milostného života. Clavin PLATINUM je doplněk stravy z řady Clavin, tentokrát s opravdu rychlým nástupem účinku!
Clavin PLATINUM tob.20
1 477 Kč
Olimp Ferti Man 15 sáčků je unikátní doplněk stravy určený mužům, kterým napomáhá k udržení normální plodnosti, správné hladině testosteronu v krvi, syntéze DNA a správném procesu spermatogeneze.
Olimp Ferti Man 180 g
599 Kč
ArginMax® Forte pro muže je nejprodávanější volně prodejný přípravek v oblasti sexuálního zdraví.
ArginMax Forte pro muže 90 cps
1 577 Kč
Doplněk stravy STARLIFE DEVIL STAR
STARLIFE DEVIL STAR 60 cps
1 176 Kč
Doplněk stravy pro pány, který podporuje tělesné funkce.
Starlife Hard Wood 60 kapslí
1 176 Kč