EuropePharma Collagen cps.30

-4 %
EuropePharma Collagen cps.30
Collagen natural beauty je přírodní doplněk stravy s unikátním mořským kolagenem pro krásnější a mladistvější vzhled pleti.
Cena vč. DPH:
529 Kč
Běžná cena:
550 Kč
Ušetříte
21 Kč 4 %
méně než 5 ks
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
zítra
Kód10146 E
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen
Popis:
Collagen natural beauty je přírodní doplněk stravy s unikátním mořským kolagenem pro krásnější a mladistvější vzhled pleti. Nízká molekulární hmotnost umožňuje snadné proniknutí kolagenu do pokožky, čímž je dosaženo nejlepšího účinku pro omlazení a výrazné zlepšení stavu pleti, vlasů a nehtů. Collagen natural beauty je prvním produktem na českém trhu s obsahem unikátního mořského kolagenu z patentově chráněné Japonské produkce.
 
Účinky:
Kolagen I. typu je tvořen v hluboké vrstvě pokožky, škáře. Vlivem stárnutí dochází ke snížení jeho tvorby, pleť ztrácí svou pružnost a objevují se první hluboké vrásky. Collagen natural beauty, který je nejblíže lidskému kolagenu, dokáže tento proces zvrátit. Collagen natural beauty je první prostředek v České republice, který dokáže kolagen dopravit přímo do pokožky.
 
Dávkování:
1 kapsle denně s jídlem nebo sklenicí vody

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ženy, které jsou těhotné nebo se chystají otěhotnět, by měly užívání produktu konzultovat se svým lékařem.
 
Obsah:
30 kapslí

Nutriční hodnoty v 1 kapsli:

Mořský kolagen 320 mg
Želatina 121,7 mg

Vitamín C

80 mg

Přídavné látky - přírodní stearan hořečnatý

 

Zákazníci k tomuto výrobku kupují