EuropePharma Menopause harmony 45+cps.30

EuropePharma Menopause harmony 45+cps.30
Menopause harmony 45+ je unikátní produkt s obsahem extraktu pískavice, nenasycených mastných kyselin DHA a EPA a dalších účinných látek napomáhající ke snížení nežádoucích projevů menopauzy.
Cena vč. DPH:
399 Kč
méně než 5 ks
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
úterý 23.10.
Kód10147 E
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen
Popis:
Menopause harmony 45+ je unikátní produkt s obsahem extraktu pískavice, nenasycených mastných kyselin DHA a EPA a dalších účinných látek napomáhající ke snížení nežádoucích projevů menopauzy.
 
Účinky:
- zcela přírodní produkt
- snižuje frekvenci návalu horka o 55%
- snižuje projevy návalu horka o 48%
- kladně ovlivňuje celkový průběh menopauzy
- zvyšuje sexuální touhu

V období menopauzy pomalu ustává produkce pohlavních hormonů, především estrogenů. Jejich úbytek je hlavní příčinou projevů, jakými jsou špatná nálada, návaly horka, snížení sexuální touhy, bolesti hlavy a dalších. Díky speciální kombinaci účinných látek obsažených v produktu Menopause Harmony 45+ jsou tyto projevy sníženy na minimum a ženy mohou znovu prožívat období menopauzy naplno a s chutí.
Produkt Menopause Harmony 45+ obsahuje unikátní extrakt z pískavice. Tato klinicky ověřená látka napomáhá k udržení optimální hladiny estradiolu, který je v období menopauzy obzvláště důležitý. Estradiol, je nejvýznamnějším estrogenem. Estradiol je zodpovědný za správné fungování látkové výměny, čímž přispívá k vytvoření optimálního poševního prostředí.

Mořský lecitin obsahuje Omega-3 nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA, jenž jsou důležitou součástí při vyrovnávání hladiny serotoninu. Optimální hladina serotoninu způsobuje dobrou náladu, pocit klidu a pohody. Při snížené hladině serotoninu pociťujeme ve zvýšené míře bolest, stres, depresi a úzkost. Produkt Menopause harmony 45+ díky kombinaci sójového peptidu, Omega-3 mastných kyselin a dalších účinných látek navozuje dobrou náladu a vyrovnanost.

Jedním z příznaků menopauzy je také snížení pružnosti pokožky následně se vznikem trvale povislé kůže a tvorbou hlubokých vrásek. Mořský kolagen obsažený v našem produktu napomáhá účinně předcházet všem těmto příznakům menopauzy a zanechává Vaši pokožku nadále hebkou, hydratovanou a viditelně mladistvou.

Menopauza je náročným obdobím pro každou ženu. Projevy mohou být značně nepříjemné až stresující. S produktem Menopause Harmony 45+ budete prožívat období menopauzy v plné harmonii bez nežádoucích projevů.
Menopause Harmony 45+ doporučujeme pro viditelnější výsledky užívat dlouhodobě.
První účinky přípravku Menopause harmony 45+ lze očekávat již za 4 týdny.
 
Dávkování:
1 kapsle denně

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ženy, které jsou těhotné nebo se chystají otěhotnět, by měly užívání produktu konzultovat se svým lékařem.
 
Obsah:
30 kapslí
Zákazníci k tomuto výrobku kupují
Advance Menoxin pro komfort při menopauze 60 cps.
339 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Anorexin 30 kapslí
349 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz