EuropePharma Urinox cps.30

EuropePharma Urinox cps.30
URINOX doplněk stravy je unikátní zcela přírodní produkt, jehož účinnou látkou je brusinkový extrakt z celých plodů, který pomáhá při problémech s močovými cestami.
Cena vč. DPH:
274 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Předpokládaný termín doručení k Vám domů je
na dotaz
Kód10144 E
Výrobce
Produkt nebyl hodnocen
Popis:
URINOX
doplněk stravy je unikátní zcela přírodní produkt, jehož účinnou látkou je brusinkový extrakt z celých plodů, který pomáhá při problémech s močovými cestami. Díky patentované technologii BioShield® je brusinkový extrakt uvolňován do organismu postupně. BioShield® rovněž zabraňuje jeho rozkladu trávícími šťávami a tím napomáhá k postupnému optimálnímu vstřebávání v organismu.
 
Účinky:
- 100% přírodní produkt
- Srovnatelný s účinky antibiotik
- Až 4krát menší výskyt zánětu močových cest při pravidelném používání
- Prokazatelně účinnější než běžné brusinkové extrakty

Patentovaný výrobní proces BioShield® zajišťuje postupné uvolňování účinné látky, vynikající vstřebávání a ochranu před žaludečními šťávami. Unikátnost tohoto procesu spočívá v extrakci účinné látky celého plodu (včetně slupky a semena). V procesu extrakce dochází k zapouzdření všech účinných látek extraktu brusinek vláknitou vrstvou, která ji chrání před nežádoucím působením žaludečních šťáv. Kombinace mořského kolagenu a sójového peptidu napomáhá k následné rychlé a účinné regeneraci močových cest.

Patentovaným výrobním procesem a jedinečným složením se stává produkt URINOX jedničkou na trhu v boji s problémy močových cest.
Je známé, že brusinky jsou významným zdrojem účinných antioxidantů, které jsou pro zdraví velice prospěšné. Brusinky vynikají také silnými antibakteriálními vlastnostmi. Tyto schopnosti brusinek jsou způsobeny chemickými sloučeninami, které jsou v nich obsažené a které jsou nazývány proanthokyanidiny. Proanthokyanidiny se vážou na různé bakterie, kterým zabraňují v přilnutí ke stěnám močových cest a tím zamezují vzniku nepříjemných nežádoucích zánětů. Doplněk stravy URINOX Vám dodá potřebné množství účinných látek, které jsou nezbytné pro omezení a prevenci problémů močových cest. Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému.
 
Dávkování:
1 kapsle denně s jídlem nebo sklenicí vody

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ženy, které jsou těhotné nebo se chystají otěhotnět, by měly užívání produktu konzultovat se svým lékařem.

Obsah:
30 kapslí
 

Nutriční hodnoty v 1 kapsli:

Brusinkový extrakt 500 mg
Mořský kolagen 15 mg

Kapsle /želatina/

121,7 mg

Sójový peptid

15 mg

Vitamín D 5 µg

Přídatné látky: maltodextrin, arabská guma, uhličitan hořečnatý, stearan hořečnatý, rybí olej
Zákazníci k tomuto výrobku kupují
EuropePharma Nor-oil omega 3 normal cps.60
-18 %
399 Kč329 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Anorexin 30 kapslí
349 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz