Eva Cosmetics

84
247184247

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

 • EVA Aloe Vera Vlasové ampule 5 x 10 ml Kód: Z52378
  1 den Značka: Eva Cosmetics
  EVA Aloe Vera vlasové ampule jsou určeny proti vypadávání vlasů s obsahem pravé  Aloe vera. Omezují tvorbu lupů, vyživují a posilují vlasové kořínky.

  167 Kč
 • Náplasti proti chrápání QUESTAPLAST 10 ks Kód: Z4367
  1 den Značka: Eva Cosmetics
  Chrápání vzniká při současném dýchání ústy a nosem, doprovázeným vibracemi měkkého patra. Náplasti proti chrápání jemně rozevírají nosní cesty a tím umožňují lepší dýchání, zlepšují průchodnost nosu a omezují chrápání. Náplasti jsou vhodné i pro sportovce pro lepší dýchání.

  88 Kč
 • Eva bělící zubní pudr (hřebíček) 3v1 30 g Kód: Z4366
  1 den Značka: Eva Cosmetics
  Krásný, zářivý úsměv a přirozeně bílé zuby získáte účinně a šetrně používáním EVA bělícího zubního pudru, který zároveň příznivě působí na dásně, ústní dutinu a paradentózu.

  88 Kč
 • Náplasti proti chrápání 10 ks WUNDMED Kód: Z46074
  1 den Značka: Eva Cosmetics
  Náplasti proti chrápání WUNDmed jemně rozevírají nosní cesty a tím umožňují lepší dýchání, zlepšují průchodnost nosu a omezují chrápání. Náplasti jsou vhodné i pro sportovce pro lepší dýchání.

  91 Kč
 • Eva Medový pleťový krém proti vráskám 100 g Kód: Z45508
  1 den Značka: Eva Cosmetics
  Eva Medový pleťový krém proti vráskám, který se dobře vstřebává a příjemně voní, je možné používat jako denní i noční krém pro normální a smíšenou pleť.

  108 Kč
 • Eva bělící zubní pudr (fluor) 30 g Kód: Z44112
  1 den Značka: Eva Cosmetics
  Krásný, zářivý úsměv a přirozeně bílé zuby získáte účinně a šetrně používáním EVA bělícího zubního pudru s fluorem, který zároveň příznivě působí na dásně, ústní dutinu a paradentózu.

  88 Kč
 • EVA bělící zubní pudr (menthol) 30 g Kód: Z3471
  1 den Značka: Eva Cosmetics
  Krásný, zářivý úsměv a přirozeně bílé zuby získáte účinně a šetrně používáním EVA bělícího zubního pudru, který zároveň příznivě působí na dásně a ústní dutinu.

  84 Kč
 • Whitening Pen - bělící zubní pero 5 ml + Bělící zubní pudr Mentol 55 g ZDARMA Kód: Z7779
  1 den Značka: Eva Cosmetics
  Whitening Pen - bělící zubní pero je profesionální bělící přípravek na zuby, vyvinutý na základě nejnovějších poznatků v oblasti stomatologie a bělení zubů. Velmi rychlé a bezpečné vybělení zubů a těsných prostor mezi zuby a mezer až o 4 odstíny.

  247 Kč

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.