Femibion 1 s vit. D3 tbl.30

-6 %
Femibion 1 s vit. D3 tbl.30
Tělo ženy v době těhotenství prochází velkými změnami a žádá doplnění potřebných vitamínů! Doplněk stravy Femibion 1 je svým složením vhodný pro ženy v prvním trimestru těhotenství a pro ženy, které těhotenství v brzké době plánují.
Cena vč. DPH:
377 Kč
Běžná cena:
399 Kč
Ušetříte
22 Kč 6 %
vyprodáno
Kód10334
VýrobceOstatní
Produkt nebyl hodnocen

Popis:
Průběh těhotenství závisí do velké míry také na zdravotním stavu ženy, proto je vhodné o své zdraví správně a s předstihem pečovat. Pro ženy, které chtějí pro sebe i pro své miminko to nejlepší, je určený doplněk stravy s obsahem kyseliny listové, Matafolinu a vitamínů Femibion 1. Femibion je nově obohacený o vitamin D a díky unikátnímu složení tablet pomůže připravit vaše tělo na těhotenství a zároveň podpořit  normální růst zárodečných tkání během těhotenství. V průběhu těhotenství si tělo žádá více vitamínů a minerálů včetně kyseliny listové a proto je důležité tyto vitamíny efektivně doplňovat. Vyzkoušejte Femibion 1! Nově s vitamínem D, který se uplatňuje při dělení buněk a podporuje zdraví kostí, kloubů a celkovou imunitu.

Určeno pro:
Dospělým ženám plánující těhotenství a těhotným až do konce 12. týdne těhotenství.

Dávkování:
1 tableta denně spolu s hlavním jídlem nebo po jídle. Zapít dostatečným množstvím tekutin.

Upozornění:

  • není náhradou pestré a vyvážené stravy a zdravotního stylu
  • nepřekračujte doporučenou denní dávku
  • uchovávejte na suchém místě při teplotě do 25° C
  • ukládejte mimo dosah a dohled dětí

Složení:
Kyselina listová je nepostradatelná pro správný vývoj plodu v prvním trimestru těhotenství. Má významný podíl na krvetvorbě, dělení buněk i na růstu zárodečných tkání včetně placenty. Zvýšený příjem kyseliny listové je vhodný již tři měsíce před otěhotněním. Femibion kromě kyseliny listové obsahuje 10 vitamínů důležitých pro normální vývoj plodu i pro zdravé tělo matky. Vitamíny B1 a B2 jsou nezbytné k získání a udržení normálního stavu energie. Vyčerpání a únavu snižuje vitamín B6, který má příznivý vliv na metabolismus bílkovin. Vitamín B12 přispívá k tvorbě červených krvinek. Vitamín C zlepšuje vstřebávání železa, podílí na výstavbě kolagenu v krevních cévách, kůži, dásních, zubech, chrupavkách, kostech a tím pomáhá jejich normální funkci. Vitamín E chrání buňky před tzv. volnými radikály. Ochrannou funkci kůže podporuje niacin a kyselina pantotenová má vliv na normální duševní činnost a  je významná pro tvorbu aktivních látek. Vitamin D se podílí na správném dělení buněk, přispívá k normální funkci imunitního systému a udržení stavu kostí a zubů.

Obsah:
30 tablet

Zákazníci k tomuto výrobku kupují
Weleda Čaj pro podporu kojení 20 x 2 g
-8 %
129 Kč119 Kč
méně než 5 ks
Inofolic 3x20 sáčků
899 Kč
Dočasně vyprodáno - v tuto chvíli nelze objednat