Foamie

129
1991129199

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

 • Jemná čisticí houba a mýdlo do sprchy Mocca Peel Kód: KFOA004
  1 den Značka: Foamie
  Jemná čisticí houba a mýdlo do sprchy Mocca Peel je speciální houba do sprchy, která se navlhčením a následným zmáčknutím promění v krémovou pěnu. Dopřeje vám 4 kroky v jednom produktu: peeling, masáž, čistotu a výživu. Mýdlo obsahuje přizpůsobené pH tak, aby zachovávalo přirozenou ochrannou vrstvu pokožky. Zvyšuje krevní oběh, tudíž i obnovu buněk vaší pokožky. Vůně kávy pro hloubkově peelingové povzbuzení! Houbička má na jedné straně povrch přizpůsobený pro hloubkový peeling, který také zabraňuje zarůstání chloupků.

  199 Kč
 • Jemná čisticí houba a mýdlo do sprchy pro muže Men Kód: KFOA003
  1 den Značka: Foamie
  Jemná čisticí houba a mýdlo do sprchy Men je speciální houba do sprchy, která se navlhčením a následným zmáčknutím promění v krémovou pěnu. Dopřeje vám 4 kroky v jednom produktu: peeling, masáž, čistotu a výživu. Mýdlo obsahuje přizpůsobené pH tak, aby zachovávalo přirozenou ochrannou vrstvu pokožky. Zvyšuje krevní oběh, tudíž i obnovu buněk vaší pokožky. Probuďte v sobě mužnost a harmonii se svěží vůní, které žádná žena neodolá!

  199 Kč
 • Jemná čisticí houba a mýdlo do sprchy Beauty Fruity Kód: KFOA002
  1 den Značka: Foamie
  Jemná čisticí houba a mýdlo do sprchy Beauty Fruity je speciální houba do sprchy, která se navlhčením a následným zmáčknutím promění v krémovou pěnu. Dopřeje vám 4 kroky v jednom produktu: peeling, masáž, čistotu a výživu. Mýdlo obsahuje přizpůsobené pH tak, aby zachovávalo přirozenou ochrannou vrstvu pokožky. Zvyšuje krevní oběh, tudíž i obnovu buněk vaší pokožky. Užijte si romantickou vůni mixu svůdné magnólie a osvěžujících malin!

  199 Kč
 • Jemná čisticí houba a mýdlo do sprchy Aloe Spa Kód: KFOA001
  1 den Značka: Foamie
  Jemná čisticí houba a mýdlo do sprchy Aloe Spa je speciální houba do sprchy, která se navlhčením a následným zmáčknutím promění v krémovou pěnu. Dopřeje vám 4 kroky v jednom produktu: peeling, masáž, čistotu a výživu. Mýdlo obsahuje přizpůsobené pH tak, aby zachovávalo přirozenou ochrannou vrstvu pokožky. Zvyšuje krevní oběh, tudíž i obnovu buněk vaší pokožky. Vůně aloe vera přináší osvěžující pocit hydratace a svěžesti!

  199 Kč
 • Tuhý šampon na poškozené vlasy Floral Flair (Shampoo Bar) 83 g Kód: KFOA007
  1 den Značka: Foamie
  Tuhý šampon s vůní pačuli a jasmínu pečuje o poškozené vlasy.

  129 Kč
 • Tuhý šampon pro citlivé vlasy a pokožku hlavy Soft Satisfaction (Shampoo Bar) 83 g Kód: KFOA006
  1 den Značka: Foamie
  Tuhý šampon pro citlivé vlasy a pokožku hlavy. Pro maximální zážitek při mytí vlasů!

  129 Kč
 • Tuhý šampon na suché vlasy Aloe Spa (Shampoo Bar) 83 g Kód: KFOA005
  1 den Značka: Foamie
  Tuhý šampon pro šetrnou péči o suché vlasy.

  129 Kč

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.