Fytofontana Stem Cells

248
185012481850

Stránka 1 z 2 - 18 položek celkem

 • EyeBag - Sérum s kmenovými buňkami proti očním váčkům 15 ml Kód: KFY006
  Skladem Značka: Fytofontana Stem Cells
  Sérum obsahuje výjimečnou kombinaci účinných látek, která napomáhá stahování váčků pod očima. Sérum je kromě účinných látek z kmenových buněk doplněno i o tetrapeptid s antiedematickým účinkem, který redukuje otok očních víček. Klinické testy prokázaly zmírnění otoků očního okolí už po několika týdnech používání přípravku.

  464 Kč
 • Pure Pigment - Dvoufázový roztok s kmenovými buňkami na depigmentaci 125 ml Kód: KFY0017
  1 den Značka: Fytofontana Stem Cells
  Dvoufázový roztok s kmenovými buňkami na depigmentaci zesvětluje pigmentované oblasti pokožky, vyrovnává tón pleti, podporuje zmírnění výskytu vrásek a důkladně čistí pokožku od každodenních nečistot.

  248 Kč
 • Pigment Serum - Sérum s kmenovými buňkami na zesvětlení pigmentace 30 ml Kód: KFY0015
  1 den Značka: Fytofontana Stem Cells
  Sérum s kmenovými buňkami na zesvětlení pigmentace vyrovnává tón pleti, podporuje zmírnění vrásek, cíleně a šetrně působí na poruchy pigmentace a zesvětluje silně pigmentovanou pokožku.

  778 Kč
 • Pigment Hand - Emulze s kmenovými buňkami na obnovení a zesvětlení pokožky rukou 125 ml Kód: KFY0014
  1 den Značka: Fytofontana Stem Cells
  Emulze s kmenovými buňkami na obnovení a zesvětlení pokožky rukou regeneruje , cíleně působí na stařecké skvrny a zesvětluje silně pigmentovanou pokožku rukou.

  365 Kč
 • Pigment Emulsion - Emulze s kmenovými buňkami na zesvětlení pigmentace SPF 25 30 ml Kód: KFY0013
  1 den Značka: Fytofontana Stem Cells
  Emulze s kmenovými buňkami na zesvětlení pigmentace SPF 25 cíleně a šetrně působí na poruchy pigmentace. Zesvětluje silně pigmentovanou pokožku, vyrovnává tón pleti a podporuje zmírnění vrásek. Testy prokázaly po 9 dnech, snížení aktivity enzymu tyrosináza, který je potřebný pro produkci melaninu o 55%.

  778 Kč
 • Hydro - Sérum s kmenovými buňkami na intenzivní hloubkovou hydrataci 30 ml Kód: KFY0012
  1 den Značka: Fytofontana Stem Cells
  Sérum s kmenovými buňkami na intenzivní hloubkovou hydrataci s intenzivním účinkem proti vráskám pozitivně ovlivňuje tvorbu kolagenu a elastinu.

  553 Kč
 • Hyaluron - Emulze s kmenovými buňkami s kyselinou hyaluronovou 30 ml Kód: KFY0011
  1 den Značka: Fytofontana Stem Cells
  Emulze s kmenovými buňkami s kyselinou hyaluronovou vyplňuje vrásky a chrání pokožku před vysušením. Testy prokázali, že se hloubka vrásek po 28 dnech snižuje o 70% a jejich polnost se snižuje o 93,5%, o 66% zvýšená produkce kyseliny hyaluronové.

  692 Kč
 • DNA Revital Serum - Sérum s kmenovými buňkami na obnovu pokožky a revitalizaci DNA 30 ml Kód: KFY0010
  1 den Značka: Fytofontana Stem Cells
  Sérum s kmenovými buňkami na obnovu pokožky a revitalizaci DNA má intenzivní DNA regenerační účinek a chrání proti příznakům stárnutí pokožky. Vhodný pro unavenou a vnějšími vlivy poškozenou pokožku. Testy DNA Revital dokazují, že omlazuje buněčnou strukturu o 10 let, Hexapeptide-37 už po 8 hodinách zlepšil hydrataci pokožky o 107,6%.

  1 197 Kč
 • DNA Revital Emulsion - Emulze s kmenovými buňkami na obnovu pokožky a revitalizaci DNA SPF 25 30 ml Kód: KFY009
  1 den Značka: Fytofontana Stem Cells
  Emulze s kmenovými buňkami na obnovu pokožky a revitalizaci DNA má intenzivní DNA regenerační účinek a chrání proti příznakům stárnutí pokožky. Vhodný pro unavenou a vnějšími vlivy poškozenou pokožku. Testy DNA Revital dokazují, že emulze omlazuje buněčnou strukturu o 10 let, Hexapeptide-37 už po 8 hodinách zlepšila hydrataci pokožky o 107,6%.

  1 197 Kč
 • Botu Emulsion - Emulze s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám SPF 25 30 ml Kód: KFY008
  1 den Značka: Fytofontana Stem Cells
  Emulze s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám cíleně působí na mimické vrásky, k ošetření vrásek v oblasti čela, kořenu nosu, mezi obočím a v okolí úst. UV faktor chrání pokožku před škodlivými vlivy UV záření.

  976 Kč
 • Collagen - Omlazující emulze s kmenovými buňkami na vyplnění vrásek 30 ml Kód: KFY003
  1 den Značka: Fytofontana Stem Cells
  Prvořadou podmínkou zmírnění tvorby vrásek je doplnění kolagenu do pokožky a aktivace nečinných kmenových buněk. Tato emulze je jedinečný přípravek, který vyplňuje vrásky zevnitř prostřednictvým přirozených procesů pokožky bez chirurgického zákroku. Používáním přípravku se mimické vrásky vyhlazují, odolnost pleti se zvyšuje a pokožka se stává pevnou, zářivou a omlazenou.Kolagen a elastin jsou látky zodpovědné za strukturu a pružnost pokožky. TrioStem3 Complex a peptidy nové generace aktivně podporují jejich tvorbu a tím pomáhají vyplňovat vrásky. Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek.

  930 Kč
 • EyeDark - Sérum s kmenovými buňkami proti tmavým kruhům pod očima 15 ml Kód: KFY005
  1 den Značka: Fytofontana Stem Cells
  Sérum je určené na ošetření tmavých kruhů pod očima a vrásek očního okolí. Používáním séra s kmenovými buňkami se tmavé kruhy pod očima a viditelné znaky stárnutí redukují, případně se jim dá předcházet. V přípravku jsou zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy, které zabraňují vzniku tmavých kruhů, zmírňují silné pigmentované složky, zmírňují záněty a zklidňují citlivou pokožku očního okolí. Peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám obsažené v přípravku mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů, a tím snižují výskyt mimických vrásek očního okolí.

  464 Kč
 • EyeContour - Omlazující sérum s kmenovými buňkami na oční okolí 15 ml Kód: KFY004
  1 den Značka: Fytofontana Stem Cells
  Toto sérum bylo vyvinuto speciálně na ošetření jemného a citlivého okolí očí. Obsahuje jedinečnou kombinaci pečlivě vybraných účinných látek, která zmírňuje vrásky okolo očí, zvyšuje pružnost pokožky a doplňuje ji o látky potřebné k neustálé obnově pokožky. Na zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt vrásek očního okolí. Kolagen a elastin jsou látky zodpovědné za strukturu a pružnost pokožky. TrioStem3 Complex a peptidy nové generace aktivně podporují jejich tvorbu a tím pomáhají vyplňovat vrásky.

  464 Kč
 • Botu Intense - Sérum s kmenovými buňkami na hluboké mimické vrásky 4,5 ml Kód: KFY002
  1 den Značka: Fytofontana Stem Cells
  Přípravek s intenzivním protivráskovým účinkem cíleně působí na ošetření výrazných a hlubokých vrásek. Speciální dávkovací pero umožňuje maximální přesnost aplikace. Díky vysokému obsahu účinných látek je dokonalým doplňkem přípravku Botu sérum. Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek. Toto intenzivní sérum proti vráskám je obohacené o šest dalších peptidů a tvoří nejsilnější kombinaci řady Fytofontana Stem Cells proti vráskám.

  425 Kč
 • Botu Serum - Sérum s kmenovými buňkami proti mimickým vráskám 30 ml Kód: KFY001
  1 den Značka: Fytofontana Stem Cells
  Přípravek bohatý na účinné látky proti mimickým vráskám se doporučuje používat k ošetření vrásek především v oblasti čela, kořenu nosu, mezi obočím a v okolí úst.Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek.

  930 Kč
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 18 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.