Gamma Piú

247
395912473959

Stránka 1 z 2 - 17 položek celkem

 • Profesionální fén na vlasy Style 08 Kód: KGP039
  1 den Značka: Gamma Piú
  Profesionální vysoušeč vlasů má velmi výkonný AC motor a zároveň nízkou energetickou spotřebou. Speciální odolný povrch byl vytvořen proti poškrábání i proti agresivním látkám.

  2 276 Kč
 • Kulma na vlasy Bubble Rainbow Kód: KGP038
  1 den Značka: Gamma Piú
  Profesionální kulma na vlasy má antistatický duhový povrch, který eliminuje statickou elektřinu. Díky této kulmě vytvoříte dokonalé a dlouhotrvající vlny. Protiskluzová a ergonomická rukojeť zajistí velmi snadnou manipulaci.

  1 286 Kč
 • Antistatická trojkulma Onda Diva Kód: KGP037
  1 den Značka: Gamma Piú
  Trojkulma s duhovým antistatickým povrchem, který eliminuje rozlétané vlasy. Studená špička kulmy zajišťuje snazší styling vlasů.

  2 375 Kč
 • Žehlička a kónická kulma na vlasy 2v1 Rolly Curl - fialová Kód: KGP036
  1 den Značka: Gamma Piú
  Žehlička a rotační kónická kulma na vlasy 2 v 1 s duhovým antistatickým povrchem, který eliminuje statickou elektřinu. Díky protiskluzové a zároveň ergonomické rukojeťi se s kulmou velmi snadno manipuluje. Z žehličky se velmi snadno stane kulma, a to pouze pootočením kolečka.

  2 870 Kč
 • Žehlička a kartáč na vlasy s párou Brush Vapor - bílá Kód: KGP034
  1 den Značka: Gamma Piú
  Žehlička a kartáč na vlasy v jednom s párou je unikátní a jedinečný stylingový nástroj. Inovativní vyhlazující napařovací kartáč chrání vlasy a zanechává je lesklé a hydratované. Nádržka na vodu má obsah 30 ml, které vystačí pro tvorbu páry po dobu 15 minut.

  2 771 Kč
 • Trojkulma pro různé vlny Wave 3.0 - černá Kód: KGP031
  1 den Značka: Gamma Piú
  Profesionální trojkulma na vlasy má turmalínovo-keramický povrch, který eliminuje statickou elektřinu. Pomocí tlačítka lze vyjmout spodní část, čímž vznikne dvojkulma, nebo pouze spodní část odočit a trojkulma bude vytvářet malé vlny.

  2 177 Kč
 • Profesionální titanová žehlička Kreatin - červená Kód: KGP030
  1 den Značka: Gamma Piú
  Profesionální titanová žehlička na vlasy ideální pro aplikaci Keratinu. Pohyblivé desky pro lepší kontakt s vlasy zajistí, aby vydržely déle rovné.

  1 979 Kč
 • Žehlička na vlasy Extra Pro On-Off Nano Titanium Kód: KGP029
  1 den Značka: Gamma Piú
  Profesionální žehlička na vlasy s nano titanovým povrchem je šetrnjší k vlasům a způsobuje rovnoměrné zahřátí desek, díky čemuž vlasy vydrží déle rovné. Velmi rychlé nahřátí na teplotu, která může být až 230 °C.

  2 078 Kč
 • Žehlička na vlasy Extra Pro XL Nano Titanio Kód: KGP028
  1 den Značka: Gamma Piú
  Profesionální žehlička na vlasy díky titanovému povrchu je šetrnjší k vlasům a způsobuje rovnoměrné zahřátí desek, tudíž vlasy vydrží déle rovné. Digitální LCD displej slouží ke správnému nastavení teploty.

  2 573 Kč
 • Žehlička na vlasy Donna + Kód: KGP025
  1 den Značka: Gamma Piú
  Profesionální žehlička na vlasy s keramickými deskami, které jsou obohaceny o diamantový prášek. Konstantní teplota po celou dobu použití umožňuje narovnání vlasů jedním tahem.

  3 959 Kč
 • Difuzér pro fény Compact New Kód: KGP024
  1 den Značka: Gamma Piú
  Difuzér pro fény Gamma Piú s průměrem 44 mm. Originální praktický doplněk pro fény v elegantním černém provedení pomůže v péči o vaše vlasy.

  247 Kč
 • Kompaktní mini fén 7005 oranžový Kód: KGP022
  1 den Značka: Gamma Piú
  Kompaktní výkonný lehký mini fén je vhodný na cestování. Ergonomické uchopení zpříjemní vysoušení vlasů.

  742 Kč
 • Fén na vlasy s nízkou spotřebou I.E.S. Kód: KGP017
  1 den Značka: Gamma Piú
  Profesionální fén na vlasy poskytuje maximum výkonu při poloviční spotřebě energie. Recyklovatelný kryt fénu i balení z něj dělá maximálně ekologický spotřebič.

  1 979 Kč
 • Fén na vlasy 5555 Turbo Turmalionic Kód: KGP014
  1 den Značka: Gamma Piú
  Profesionální fén na vlasy má extra výkoný motore a zdvojené vlnité topné těleso, díky kterému udržuje konstantní teplotu až 179 °C. Speciální izolace topného tělesa umožňuje držet přístroj za přední část bez rizika popálení.

  1 979 Kč
 • Fén na vlasy Active Oxygen Kód: KGP009
  1 den Značka: Gamma Piú
  Profesionální fén na vlasy s aktivním kyslíkem a AC motorem o výkonu 1800 - 2100 W. Přední mřížka je potažená stříbrem a uvolňuje Ag+ nanočástice, které mají antibakteriální účinky. Díky tlačítku studeného vzduchu dokonale zafixujete účes.

  2 870 Kč
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 17 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.