H

Výraz:Hledat
Kde hledat:
Ačkoli je sůl důležitá, její nadměrná konzumace může za řadu zdravotních potíží, jako je například vysoký krevní tlak. Není však sůl jako sůl.
Himalájská sůl
Kateřina Doul
Ještě než v obchodě sáhnete po běžné kuchyňské soli, měli byste se dobře seznámit s himalájskou solí. Díky svému složení totiž dodává našemu organismu nejen řadu důležitých látek, ale má zároveň i nespočet příznivých účinků na naše zdraví.
Jaký má přínos himalájská sůl na zdraví?
Kateřina Doul
Zajímá-li vás, jakou sůl bychom měli denně používat, zaměříme se v následujícím článku na to, jak poznat kvalitní a zdravou sůl.
Jak poznat kvalitní sůl?
Kateřina Doul
Himalájská sůl se dostává stále více do povědomí veřejnosti, a to zejména díky svým příznivým účinkům na náš organismus. Na rozdíl totiž od běžně používané jedlé soli neprochází žádným čistícím procesem ani není doplňovaná o různá činidla.
Využití himalájské soli nejen v kuchyni
Kateřina Doul
Mezi zastánci zdravé výživy je jasnou jedničkou především himalájská sůl, kterou můžete zakoupit hned v několika podobách.
Jaké existují druhy himalájské soli?
Kateřina Doul
Pro lepší sportovní výkonnost, pro správnou regeneraci nebo doplnění denního příjmu bílkovin pro vegany a vegetariány. S tím vším pomůže kvalitní hrachový protein v BIO kvalitě.
Hrachový protein
Šárka Stuchlíková
Jaké jsou výhody rostlinného hrachového proteinu a proč by ho měli zařazovat i ti, kdo nevyznávají veganství?
Výhody hrachového proteinu
Šárka Stuchlíková
Hrachový protein je skvělý zdroj rostlinných bílkovin. Co ale dělat, když nám prostě nechutná?
Co dělat, když vám hrachový protein nechutná?
Šárka Stuchlíková
Aminokyseliny obsažené v proteinech jsou pro naše tělo nezbytné. Některé z nich si naše tělo neumí samo vyrobit, takže je musí nutně přijímat z potravy. Pro doplnění denního příjmu bílkovin mohou skvěle posloužit i rostlinné zdroje.
Proč zvolit rostlinný protein
Šárka Stuchlíková