Hemoroidy

Hemoroidy, zlatá žíla či nesprávné označení hemeroidy je pojmenování pro zvětšené žíly v konečníku. Tyto nepříjemné potíže bohužel postihují osm z deseti lidí starších třiceti let. Může za to i fakt, že jednou z příčin vzniku hemoroidů je sedavý způsob života, díky čemuž se shlukuje krev v žilách v pánevní oblasti. Abyste se hemoroidů zbavili, je důležité dodržovat dietu a mít dostatek pohybu. Léčbu hemoroidů ovšem můžete urychlit i podpůrnými doplňky stravy. Přírodní přípravky k léčbě hemoroidů jsou vyrobeny tak, aby podpořily správnou funkci krevních cév a zároveň zvýšily ztracenou pružnost cévních stěn.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit3 produkty
Simply You HemoStop Probio MAX je oblíbený přírodní přípravek, který prokazatelně pomáhá při léčbě hemoroidů. Obsahuje navíc vybrané druhy probiotik a prebiotik. Léčba je velice rychlá, účinná, velice pohodlná a má dlouhotrvající účinky.
Simply You HemoStop Probio MAX 45 tbl.
275 Kč
Skladem 1 ks
Simply You HemoStop Probio MAX je oblíbený přírodní přípravek, který prokazatelně pomáhá při léčbě hemoroidů. Obsahuje navíc vybrané druhy probiotik a prebiotik. Léčba je velice rychlá, účinná, velice pohodlná a má dlouhotrvající účinky. B
Simply You HemoStop Probio MAX 90 tbl.
514 Kč
Předpokládané datum naskladnění - Na dotaz
Indonal Woman 90 kapslí
559 Kč
Dočasně vyprodáno - v tuto chvíli nelze objednat