Hemoroidy

Hemoroidy, zlatá žíla či nesprávné označení hemeroidy je pojmenování pro zvětšené žíly v konečníku. Tyto nepříjemné potíže bohužel postihují osm z deseti lidí starších třiceti let. Může za to i fakt, že jednou z příčin vzniku hemoroidů je sedavý způsob života, díky čemuž se shlukuje krev v žilách v pánevní oblasti. Abyste se hemoroidů zbavili, je důležité dodržovat dietu a mít dostatek pohybu. Léčbu hemoroidů ovšem můžete urychlit i podpůrnými doplňky stravy. Přírodní přípravky k léčbě hemoroidů jsou vyrobeny tak, aby podpořily správnou funkci krevních cév a zároveň zvýšily ztracenou pružnost cévních stěn.

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit3 produkty
Simply You HemoStop Probio MAX je oblíbený přírodní přípravek, který prokazatelně pomáhá při léčbě hemoroidů. Obsahuje navíc vybrané druhy probiotik a prebiotik. Léčba je velice rychlá, účinná, velice pohodlná a má dlouhotrvající účinky.
Simply You HemoStop Probio MAX 45 tbl.
366 Kč
Simply You HemoStop Probio MAX je oblíbený přírodní přípravek, který prokazatelně pomáhá při léčbě hemoroidů. Obsahuje navíc vybrané druhy probiotik a prebiotik. Léčba je velice rychlá, účinná, velice pohodlná a má dlouhotrvající účinky. B
Simply You HemoStop Probio MAX 90 tbl.
514 Kč
Rovnováha organismu z přírody.
Balancer Klas 60 tbl.
-15 %
665 Kč565 Kč