Ikoo


Designově i provedením vysoce atraktivní kartáče německé značky Ikoo i vás hned při prvním použití přesvědčí, že každodenní česání vlasů může probíhat jako luxusní procedura. Kartáče Ikoo mají speciální ergonomický tvar, který byl navržen dle principů tradiční čínské medicíny. Jsou k dostání ve dvou provedeních – Home a Pocket. Kartáče Pocket jsou menší a mají krytku na štětiny. Ikoo kartáč prospěje i vašim vlasům! Vyberte si z velkého množství stylových designů ten váš!

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit23 produktů
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Pacific-Black je nádherný tyrkysovo-černý kartáč, který nabízí snadné a rychlé rozčesávání vlasů zejména na cestách.
Ikoo Pocket Metallic Black Pacific kartáč na vlasy černo-tyrkysový
299 Kč
více než 5 ks
Ikoo Metallic Collection Home Brush Soleil-Black je kartáč v úchvatné zlaté barvě s metalickým leskem. Není to ale jeho jediná přednost. Zajímat vás musí pro jeho unikátní efekt. Dokonale totiž využívá poznatků tradiční čínské medicíny.
Ikoo Home Metallic Black Soleil kartáč na vlasy černo-zlatý
299 Kč
více než 5 ks
Kartáč Ikoo Classic Collection Pocket Brush White je výborný pro každodenní česání a díky praktickému krytu štětin jej můžete nosit neustále u sebe.
Ikoo Classic Pocket Brush White kartáč na vlasy bílý
269 Kč
více než 5 ks
Ikoo Metallic Collection Home Brush Pacific-Black je kartáč, který vyniká svým zpracováním. Má hned několik efektů, které oceníte při každodenním česáním.
Ikoo Home Metallic Black Pacific kartáč na vlasy černo-tyrkysový
299 Kč
více než 5 ks
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Pacific-White je moderní kartáč v tyrkysově-bílé barvě, navržený prestižním německým výrobcem Ikoo.
Ikoo Pocket Metallic White Pacific kartáč na vlasy bílo-tyrkysový
299 Kč
více než 5 ks
Ikoo Classic Collection Home Brush White je kartáč s unikátně tvarovanými štětinami, který podpoří krásu vašich vlasů. Jeho velkou předností je odolnost, takže ho můžete používat doma a bez obav ho brát i s sebou na cesty.
Ikoo Classic Home Brush White kartáč na vlasy bílý
269 Kč
více než 5 ks
Kartáč Ikoo Metallic Collection Home Brush Oyster-White má hned několik vlastností, pro které ho už snad nikdy nebudete chtít pustit z ruky.
Ikoo Home Metallic White Oyster kartáč na vlasy bílo-stříbrný
299 Kč
více než 5 ks
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Rose-Black je růžovo-černý kartáč zaručující snadné rozčesávání vlasů doma nebo na cestách.
Ikoo Pocket Metallic Black Rose kartáč na vlasy černo-starorůžový
299 Kč
více než 5 ks
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Cherry-Black je moderní kartáč růžovo-černé barvy, vhodný pro každodenní rozčesávání vlasů různé délky, kterým dodá objem a větší lesk.
Ikoo Pocket Metallic Black Cherry kartáč na vlasy černo-růžový
299 Kč
více než 5 ks
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Soleil-Black je moderní kartáč ve zlatě černé barvě, který byl navržen německým výrobcem kvalitních kartáčů Ikoo.
Ikoo Pocket Metallic Black Soleil kartáč na vlasy černo-zlatý
299 Kč
více než 5 ks
Kartáč Ikoo Metallic Collection Home Brush Rose-Black ukazuje, jak parádně může fungovat spojení prastarých poznatků a moderní technologie.
Ikoo Metallic Home Rose Black kartáč na vlasy černo-starorůžový
299 Kč
méně než 5 ks
Designově i efektem vysoce atraktivní kartáč Ikoo Metallic Collection Home Brush Cherry-Black dokáže, že vaše vlasy budou zářivě lesklé a plné zdraví. Jeho tvar je unikátní a vychází z poznatků tradiční čínské medicíny.
Ikoo Home Metallic Black Cherry kartáč na vlasy černá-višeň
299 Kč
méně než 5 ks
Kartáč na vlasy Ikoo Pocket Brush Classic Black je sice menší verzí klasického kartáče Ikoo, ovšem nabízí stejnou výkonnost. Jeho výhodou je odnímatelné víčko, které chrání štětiny. Kartáč Ikoo se nemusíte bát vzít s sebou na cesty.
Ikoo Classic Pocket Brush Black kartáč na vlasy černý
269 Kč
méně než 5 ks
Ikoo Metallic Collection Home Brush Rose-White je kartáč na vlasy, který v sobě snoubí krásu a vysoký efekt.
Ikoo Metallic Home Rose White kartáč na vlasy bílo-starorůžový
299 Kč
méně než 5 ks
Ikoo Metallic Collection Home Brush Cherry-White je designem velice elegantní kartáč, který velmi potěší i zpracováním.
Ikoo Home Metallic White Cherry kartáč na vlasy bílá-višeň
299 Kč
méně než 5 ks