Ikoo


Designově i provedením vysoce atraktivní kartáče německé značky Ikoo i vás hned při prvním použití přesvědčí, že každodenní česání vlasů může probíhat jako luxusní procedura. Kartáče Ikoo mají speciální ergonomický tvar, který byl navržen dle principů tradiční čínské medicíny. Jsou k dostání ve dvou provedeních – Home a Pocket. Kartáče Pocket jsou menší a mají krytku na štětiny. Ikoo kartáč prospěje i vašim vlasům! Vyberte si z velkého množství stylových designů ten váš!

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit21 produktů
Ikoo Metallic Collection Home Brush Soleil-Black je kartáč v úchvatné zlaté barvě s metalickým leskem. Není to ale jeho jediná přednost. Zajímat vás musí pro jeho unikátní efekt. Dokonale totiž využívá poznatků tradiční čínské medicíny.
Ikoo Home Metallic Black Soleil kartáč na vlasy černo-zlatý
-20 %
299 Kč239 Kč
Kartáč Ikoo Classic Collection Pocket Brush White je výborný pro každodenní česání a díky praktickému krytu štětin jej můžete nosit neustále u sebe.
Ikoo Classic Pocket Brush White kartáč na vlasy bílý
-22 %
269 Kč209 Kč
Ikoo Metallic Collection Home Brush Pacific-Black je kartáč, který vyniká svým zpracováním. Má hned několik efektů, které oceníte při každodenním česáním.
Ikoo Home Metallic Black Pacific kartáč na vlasy černo-tyrkysový
-23 %
299 Kč229 Kč
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Pacific-White je moderní kartáč v tyrkysově-bílé barvě, navržený prestižním německým výrobcem Ikoo.
Ikoo Pocket Metallic White Pacific kartáč na vlasy bílo-tyrkysový
-20 %
299 Kč239 Kč
Ikoo Classic Collection Home Brush White je kartáč s unikátně tvarovanými štětinami, který podpoří krásu vašich vlasů. Jeho velkou předností je odolnost, takže ho můžete používat doma a bez obav ho brát i s sebou na cesty.
Ikoo Classic Home Brush White kartáč na vlasy bílý
-22 %
269 Kč209 Kč
Kartáč Ikoo Metallic Collection Home Brush Oyster-White má hned několik vlastností, pro které ho už snad nikdy nebudete chtít pustit z ruky.
Ikoo Home Metallic White Oyster kartáč na vlasy bílo-stříbrný
-20 %
299 Kč239 Kč
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Rose-Black je růžovo-černý kartáč zaručující snadné rozčesávání vlasů doma nebo na cestách.
Ikoo Pocket Metallic Black Rose kartáč na vlasy černo-starorůžový
-10 %
299 Kč269 Kč
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Soleil-Black je moderní kartáč ve zlatě černé barvě, který byl navržen německým výrobcem kvalitních kartáčů Ikoo.
Ikoo Pocket Metallic Black Soleil kartáč na vlasy černo-zlatý
-20 %
299 Kč239 Kč
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Pacific-Black je nádherný tyrkysovo-černý kartáč, který nabízí snadné a rychlé rozčesávání vlasů zejména na cestách.
Ikoo Pocket Metallic Black Pacific kartáč na vlasy černo-tyrkysový
-23 %
299 Kč229 Kč
Designově i efektem vysoce atraktivní kartáč Ikoo Metallic Collection Home Brush Cherry-Black dokáže, že vaše vlasy budou zářivě lesklé a plné zdraví. Jeho tvar je unikátní a vychází z poznatků tradiční čínské medicíny.
Ikoo Home Metallic Black Cherry kartáč na vlasy černá-višeň
-10 %
299 Kč269 Kč
Kartáč na vlasy Ikoo Pocket Brush Classic Black je sice menší verzí klasického kartáče Ikoo, ovšem nabízí stejnou výkonnost. Jeho výhodou je odnímatelné víčko, které chrání štětiny. Kartáč Ikoo se nemusíte bát vzít s sebou na cesty.
Ikoo Classic Pocket Brush Black kartáč na vlasy černý
-11 %
269 Kč239 Kč
Ikoo Metallic Collection Home Brush Rose-White je kartáč na vlasy, který v sobě snoubí krásu a vysoký efekt.
Ikoo Metallic Home Rose White kartáč na vlasy bílo-starorůžový
-10 %
299 Kč269 Kč
Ikoo Metallic Collection Home Brush Cherry-White je designem velice elegantní kartáč, který velmi potěší i zpracováním.
Ikoo Home Metallic White Cherry kartáč na vlasy bílá-višeň
-20 %
299 Kč239 Kč
Vlasový kartáč Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Cherry-White přinese harmonizující účinky pro váš organismus. Snadno se používá, dobře se udržuje a jeho každodenním používáním pozitivně působí na vlasovou pokožku.
Ikoo Pocket Metallic White Cherry kartáč na vlasy bílo-růžový
-10 %
299 Kč269 Kč
Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Oyster-Black je designově zajímavý stříbrno-černý kartáč, který zaručuje snadné rozčesávání vlasů u vás doma nebo na cestách.
Ikoo Pocket Metallic Black Oyster kartáč na vlasy černo-stříbrný
-10 %
299 Kč269 Kč
Stříbrno-bílý kartáč Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Oyster-White je elegantní kartáč pro každou moderní ženu. Nabídne jedinečný tvar a umožní jednoduché rozčesání zacuchaných vlasů.
Ikoo Pocket Metallic White Oyster kartáč na vlasy bílo-stříbrný
-10 %
299 Kč269 Kč
Vlasový kartáč Ikoo Metallic Collection Pocket Brush Soleil-White přinese blahodárné účinky pro váš organismus.
Ikoo Pocket Metallic White Soleil kartáč na vlasy bílo-zlatý
-10 %
299 Kč269 Kč
Ikoo Home Brush Classic Black kartáč na vlasy charakterizuje efektivita, špičková péče o vlasy a perfektní tvar vhodný pro praváky i leváky.
Ikoo Classic Home Brush Black kartáč na vlasy černý
-11 %
269 Kč239 Kč
Ikoo Metallic Collection Home Brush Soleil-White je kartáč, který dokáže vlasům dodat přirozený lesk a podpoří jejich zdraví.
Ikoo Home Metallic White Soleil kartáč na vlasy bílo-zlatý
-10 %
299 Kč269 Kč
Ikoo Metallic Collection Home Brush Pacific-White je kartáč, který na první pohled zaujme trendy vzhledem, na pohled druhý extrémně překvapí efektem.
Ikoo Home Metallic White Pacific kartáč na vlasy bílo-tyrkysový
-10 %
299 Kč269 Kč