Ječmen

Výraz:Hledat
Kde hledat:
Už jste slyšeli o mladém ječmenu? V dnešním článku si jej blíže představíme, povíme si k čemu je vlastně dobrý a proč je dobré ho vyzkoušet.
Základní fakta o zeleném ječmenu
Kateřina Doul
Zelený neboli mladý ječmen je superpotravinou, která se v poslední době těší stále větší oblibě, a to nejen mezi zastánci zdravého životního stylu. Jedná se o velmi dobrý a komplexní zdroj živin důležitých pro náš organismus.
Nutriční hodnoty zeleného ječmene
Kateřina Doul
Jistě jste už od svých známých slyšeli o boomu ve zdravé výživě, který představují takzvané zelené potraviny. Nejedná se o žádnou novinku.
Účinky zeleného ječmene na zdraví
Kateřina Doul
Také jste si už všimli, že lidé kolem vám popíjí sytě zelený nápoj? Tento ne příliš vábně vyhlížející nápoj se připravuje ze zeleného ječmene.
Jak připravovat a konzumovat zelený ječmen?
Kateřina Doul
Zaujala vás superpotravina zelený neboli mladý ječmen, která je v poslední době velice populární? Neláká vás ovšem pít nevábně vypadající sytě zelený nápoj? V tom případě vyzkoušejte pár našich tipů.
Zelený ječmen: Tipy pro přípravu a vaření
Kateřina Doul
Říkáte si, že byste měli svému tělu dopřát lepší výživu? Pokud není váš jídelníček dostatečně pestrý, zkuste jej obohatit komplexním doplňkem stravy.
Objevte výhody mladého ječmene
Kateřina Doul
O superpotravině jménem zelený ječmen slyšíme v poslední době stále častěji. Je to ale skutečně takový zázrak přírody nebo se jedná o dokonale nafouknutou reklamní bublinu, která má zajistit větší prodej?
Ječmen: Co říkají fakta a výzkum o jeho přínosech?
Kateřina Doul
Zelený ječmen je všemi odborníky na zdravou výživu doporučován. Mohou za to nejen výzkumy a studie, ale i popularita, které se mladý ječmen těší u široké veřejnosti. Jedná se totiž o velice kvalitní a prospěšný zdroj výživných látek.
Potenciální zdravotní rizika konzumace ječmene
Kateřina Doul
Cítíte se unavení, máte málo energie či vás trápí zažívací obtíže? Možná je na čase zamyslet se nad svým životním stylem.
Proč pít zelený ječmen?
Kateřina Doul
Mladý ječmen nebo chcete-li zelený ječmen je zelená potravina, která právem patří mezi superpotraviny. I proto není divu, že se napříč světem těší tak velké oblibě.
Jak poznat kvalitní ječmen?
Kateřina Doul
Celiakie či alergie na lepek není v poslední době ničím výjimečným. I když alergii na lepek lze zmírnit a někdy dokonce vyléčit, celiakie je stále nevyléčitelnou nemocí. Jediným řešením je tak stále dodržování přísné bezlepkové diety.
Mladý ječmen a lepek
Kateřina Doul
Mladý ječmen je komplexním zdrojem mnoha vitamínů, minerálních látek a dalších důležitých živin. A protože je ječmen tolik prospěšný našemu zdraví, podíváme se v dnešním článku na to, jak to mají s ječmenem těhotné a kojící ženy.
Užívání ječmene v těhotenství
Kateřina Doul