Kdo šetří má za dva

Elixi.cz
AKCE | DOPLŇKY STRAVY | KOSMETIKA | HUBNUTÍ | PRO DĚTI | ZUBNÍ PÉČE
Kdo šetří má za dva
Natural Medicaments B-komplex s pivovarskými kvasnicemi 120 tbl + ZDARMA Vieste Vitamin C ze šípku 500 mg
Akční cena: 139
Běžná cena: 297
B-komplex s pivovarskými kvasnicemi Premium je jedinečnou kombinací osmi vitaminů skupiny B a pivovarských kvasnic. Různé formy vitaminů B, které jsou v přípravku obsaženy, podporují celou řadu životně důležitých funkcí.
Natural Medicaments Konopný olej 60 kapslí+ ZDARMA Vieste Vitamin C ze šípku 500 mg
Akční cena: 279
Běžná cena: 412
Cannabis oil v kapslích obsahuje konopný olej lisovaný za studena, který přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému, svalů i kloubů, a příznivě ovlivňuje normální hladinu cholesterolu v krvi. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před předčasným stárnutím.
Natural Medicaments Regevit 200 tbl + ZDARMA Vieste Vitamin C ze šípku 500 mg
Akční cena: 409
Běžná cena: 789
Regevit je doplněk stravy, který účinně posiluje psychické i fyzické zdraví organismu. Sušený extrakt z kořene čínské vytrvalé byliny rdesno je uložen do kapslí. Podporuje regeneraci celého těla, dodává mu energii a má silné antioxidační vlastnosti. Kapsle Regevit jsou ideálním doplňkem stravy pro vysoce vytížené jedince i starší osoby. Přípravek dodá tělu potřebnou vzpruhu a blahodárně působí i na duševní stav člověka.
Sanct Bernhard Omega 3 400 cps + ZDARMA Chlorella BIO Elixi 105 tbl.
Akční cena: 239
Běžná cena: 798
V různých fázích lidského života jsou na nás kladeny náročné psychické a fyzické požadavky. V dnešní uspěchané době na nás působí vnější negativní vlivy, jako je například nesprávná strava, nedostatek pohybu, celkový nezdravý životní styl, nadměrný a častý stres, alkohol a nikotin. Tato škodlivá působení mají výrazný vliv na náš výkon. Proto bychom měli věnovat zvýšenou pozornost svému zdraví a správné výživě.
Chia semínka Bio Allnature 500 g + ZDARMA Chlorella BIO Elixi 105 tbl.
Akční cena: 179
Běžná cena: 369
Chia semínka v bio kvalitě jsou velmi oblíbeným doplňkem stravy, který konzumují dospělí i děti. Malá semínka rostliny Šalvěje hispánské nemají žádnou chuť ani vůni.
Goji kustovnice čínská sušená Allnature 250 g + ZDARMA Chlorella BIO Elixi 105 tbl.
Akční cena: 89
Běžná cena: 189
Goji (godži) jsou sušené plody kustovnice čínské (Lycium chinensis). Obsahují 18 druhů aminokyselin, včetně všech osmi esenciálních (např. tryptofan či isoleucin) a až 21 stopových prvků (např. zinek, železo, měď, vápník, germanium, selen a fosfor).
Aktuální články:
Dermedic Regenist Čistící mléko RECENZE
Značka DERMEDIC přichází s novinkou REGENIST: kosmetická řada, která si klade za cíl zpevnit, posilnit a vyhladit pleť každého typu a věku kvůli eliminaci vrásek. Přistupují k tomu opravdu poctivě – nezapomínají přidat i čistící produkty, bez kterých by následné ošetření vůbec nemělo smysl. Přesněji se jedná o Dermedic Regenist Čistící mlékoa Dermedic Regenist Micelární vodu.
Dermedic Regenist Micelární voda RECENZE
Značka DERMEDIC přichází s novinkou REGENIST: kosmetická řada, která si klade za cíl zpevnit, posilnit a vyhladit pleť každého typu a věku kvůli eliminaci vrásek. Přistupují k tomu opravdu poctivě – nezapomínají přidat i čistící produkty, bez kterých by následné ošetření vůbec nemělo smysl. Přesněji se jedná o Dermedic Regenist Čistící mléko a Dermedic Regenist Micelární vodu.
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 11. 11. 2015 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.