Kloubní výživa Orling

Klouby představují pohyblivé spojení kostí, které slouží k bezproblémovému pohybu těla a všech jeho částí. V těle se nachází přibližně 100 kloubů a všechny si zaslouží zvýšenou pozornost a péči. Snížená pohyblivost a citlivost kloubů se vyskytuje většinou u starších lidí, tyto příznaky však nepostihují jen seniory, ale také například aktivní sportovce nebo mladší populaci. V takovém případě je nutné zajistit kloubům výživu ve formě doplňků pestré stravy, aby umožnily chrupavce a dalším pojivovým tkáním navození opětovné rovnováhy a jejich rychlejší obnovu. Vhodné doplňky stravy pro výživu kloubů naleznete v podobě přírodních šťáv, pastilek, krémů nebo výživných kapslí. Dodejte svým kloubům potřebnou výživu a dopřejte si pohyb bez bolesti.

Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit13 produktů
Tablety GELADRINK FAST s vysokým obsahem antioxidantů a vitamínů svým speciálním složením vyživují vaše chrupavky a kosti.
Geladrink Fast 360 cps.
870 Kč
Geladrink Forte je ideální kloubní výživou, pro dostatečnou podporu vašich pojivových tkání při zvýšené i normální fyzické aktivitě.
Orling Geladrink Forte 360 cps.
862 Kč
Geladrink Forte je dehydratovaný doplněk stravy sloužící pro výživu nejen vašeho kloubního aparátu. Vhodný nejen pro sportovce. Nyní s vynikající příchutí čerstvého pomeranče.
Geladrink Forte nápoj pomeranč 420 g
869 Kč
Práškový nápoj s vysokým obsahem antioxidantů a vitamínů GELADRINK FAST černý rybíz svým speciálním složením vyživuje vaše chrupavky a kosti.
Geladrink Fast nápoj černý rybíz 420 g
889 Kč
Geladrink Forte Biosol černý rybíz je kolagenní výživa kostí a chrupavek kloubů s glukosamin a chondroitin sulfáty, MSM a antioxidanty. Sirup Geladrink Forte Biosol je zdrojem látek s nutričním a fyziologickým účinkem doplňujícím běžnou str
Geladrink Forte Biosol černý rybíz 500 ml
778 Kč
Geladrink Forte je dehydratovaný doplněk stravy sloužící pro výživu nejen vašeho kloubního aparátu. Vhodný nejen pro sportovce. Nyní s vynikající příchutí čerstvých hrušek.
Orling Geladrink Forte nápoj hruška 420 g
845 Kč
Geladrink Plus je speciální doplněk stravy určený pro plnohodnotnou výživu nejenom vašich kloubů, kostí i chrupavek. Z Dehydratovaného přípravu snadno připravíte výborný ananasový nápoj.
Orling Geladrink Plus ananas 340 g
725 Kč
Geladrink Plus je oblíbeným a dlouhými léty prověřeným doplňkem stravy určený pro speciální výživu vašich kloubů, kostí, chrupavek, ale i kůže a vlasů.
Geladrink Plus jahoda 340 g
718 Kč
Geladrink Plus je speciální doplněk stravy určený pro plnohodnotnou výživu nejenom vašich kloubů, kostí i chrupavek. Z Dehydratovaného přípravu snadno připravíte výborný jahodový nápoj.
Geladrink Plus jahoda 280 g
624 Kč
Geladrink Artrodiet jsou kapsle s vysokým obsahem antioxidantů a vitamínů, které svým speciálním složením vyživují vaše chrupavky a kosti.
Geladrink Artrodiet kapsle 360 cps.
775 Kč
Orling Geladrink Ferritin nápoj černý rybíz je kolagenní výživa kostí a chrupavek kloubů obohacená o železo a měď v organické formě. Nápoj Geladrink Ferritin vašemu tělu dodá látky, které jsou potřebné k výživě kostní dřeně i k tvorbě červe
Orling Geladrink Ferritin nápoj černý rybíz 360 g
716 Kč
Višňový sirup Geladrink Forte Biosol je kolagenní výživa kostí a chrupavek kloubů s glukosamin a chondroitin sulfáty, MSM a antioxidanty. Geladrink Forte Biosol je zdrojem látek s nutričním a fyziologickým účinkem doplňujícím běžnou stravu.
Geladrink Forte Biosol višeň 500 ml
778 Kč
Geladrink Plus je speciální doplněk stravy určený pro plnohodnotnou výživu nejenom vašich kloubů, kostí i chrupavek. Z Dehydratovaného přípravu snadno připravíte výborný citrónový nápoj.
Geladrink Plus citrón 280 g
610 Kč