Kloubní výživa Ostatní

Klouby představují pohyblivé spojení kostí, které slouží k bezproblémovému pohybu těla a všech jeho částí. V těle se nachází přibližně 100 kloubů a všechny si zaslouží zvýšenou pozornost a péči. Snížená pohyblivost a citlivost kloubů se vyskytuje většinou u starších lidí, tyto příznaky však nepostihují jen seniory, ale také například aktivní sportovce nebo mladší populaci. V takovém případě je nutné zajistit kloubům výživu ve formě doplňků pestré stravy, aby umožnily chrupavce a dalším pojivovým tkáním navození opětovné rovnováhy a jejich rychlejší obnovu. Vhodné doplňky stravy pro výživu kloubů naleznete v podobě přírodních šťáv, pastilek, krémů nebo výživných kapslí. Dodejte svým kloubům potřebnou výživu a dopřejte si pohyb bez bolesti.

Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Seřadit3 produkty
Cemio KAMZÍK® pomáhá pečovat o kloubní aparát. Je určen především těžce pracujícím, sportovcům či osobám s nadváhou, ale i pro seniory, děti a mládež v období růstu.
Cemio Kamzík 60 cps.
452 Kč
Hyagel Forte je doplněk stravy určený pro správnou výživu kloubních chrupavek, šlach a vazivových tkání. Obsahuje kyselinu chondroitin sulfátu a kyselinu hyaluronovou.
Hyalgel Forte pomeranč 500 ml
442 Kč
Priessnitz Forte obsahuje kolagen, glukosamin, boswellii, vitaminy C, K a D, které pomáhají ke zdravým kostem a kloubům. Doplněk stravy vhodný pro sportovce i seniory.
Priessnitz Forte s kolagenem 270 tbl.
811 Kč